Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden tünet nélkül lehetek...

Minden tünet nélkül lehetek terhes?

Figyelt kérdés
15en volt peteeresem,voltunk egyutt ferjemmel,azota volt par nap h fajt a mellem,es tobbszor hittem h megfog jonni a mensim,de semmi.se barnazgatas se mensi(erre a hetre vartam)maskor mindig napokkal elotte rosszul vagyok es szornyen faj a hasam.a mellem nem.de most nem erzem h megakarna jonni,a cigit nem nagyon kivanom de nem vagyok egy nagy dohanyos,napi 3 helyett 1et szivok par napja.semmi egyeb tunetem nincs,max a szekrekedes.22-e korul volt eros fajdalmam a hasamban es derekamban.van egy fiam vele semmit nem ereztem a 7.hetig.nem erzem h terhes lennek,bar gyakran voltunk egyutt de nem gorcsolunk gyereken,ha jon jon,ha nem akkor is mar van egy akiben oromunk leljuk.persze nagyon varnank a tesot.de nem esek depibe ha nem vagyok terhes.szoval nyugodt vagyok csak nem tudom mit tegyek,mert mensi sehol fajdalmak sehol,mert mar voltak,nem szedek fog gatlot es nincs hormon bajom.alt 1-2 napos elteressel mindig jol szamolom a mensim es mar elotte is remesen faj.most mi van ilyenkor?velemenyeket varok,koszi a valaszokat
2007. nov. 29. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnél tünetek nélkül terhes? Ha valóban akkor volt peteérésed, már beágyazódott és egy teszt már ki tudja mutatni a hormont. Ha késik, nyugodtan tesztelj egyet, legrosszabb (?) esetben folytatódik a project... :-))) Drukkolok!
2007. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, már csak azért is, mert az előző terhességednél is ez volt.Tesztre fel!
2007. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!