Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24 óta folyamatosan fehér,...

24 óta folyamatosan fehér, krémes, kevés folyásom van, görcsöl a hasam, de nem szúrkál, hanem mint mensikor, olyan igazán erősen. És nem a petefészkeim hanem inkább középen. Félidőben vagyok, ill. voltam 24 körül. Pé tarthat ilyen sokáig?

Figyelt kérdés
Még mindig azt érezhetem? Egyébként ebben a hónapban csak előbb tudtunk együt lenni a párommal, mint pé, közvetlen mensi után, mert külföldön dolgozik a férjem és akor voltam nála. Nem védekeztünk, gondoltuk volt már olyan akinek olyankor sikerült, talán nekünk is szerencsénk lesz. Bár gondolom, hog most volt a pé a napokban, de mivel múlt hónapban egyértelmű volt, mert nyúlos folyás, hasszurka minden megvolt, tudtam, hogy mikor van, de most viszont egész mást érzek és már 5 napja folyamatosan. Még annyi, hogy amikor együt voltunk rá egy napra volt nyúlos folyás, de az közvetlen mensi után volt. A hőm reggel 36,7. Pé -nek meg kicsit magas, nem? Mert 36,2 szokott lenni.
2008. okt. 29. 12:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!