Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger, émelygés, szédülés...

Hányinger, émelygés, szédülés lehet terhesség jele? Mostanában sűrűn fájt a fejem is.

Figyelt kérdés
Viszont nincs mellérzékenység. Ezt egy pár napja érzem, és nem tudom mi lehet. Viszont meg volt a mensim. Lehet, hogy későn fogant?
2008. okt. 29. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de van olyan is, hogy valakinek meg van akkor is ha van baba. Milyen volt a mensid? Nem volt kevesebb, meg más? TEszteltél már? Mikor volt peteérésed? Hány naposak a ciklusaid?
2008. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem, mert nem akartam csalódni. A mensim valamivel rövidebb ideig volt, de nem jelentős az eltérés. Azt viszont nem tudom megmondani, hogy mikor volt peteérés, mert most rászántam magam, hogy nem figyelem folyamatosan magam, mivel eddig nagyon szerettem volna babát. Tehát a peteérés idejét nem tudom. Viszont napok óta ilyen panaszom van, mint amit írtam. Először azt hittem, hogy beleestem ebbe a hasmenéses, hányásos járványba. De nem. Hál'Istennek. Valami más is okozhatja ezeket a tüneteket?
2008. okt. 29. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl kimerült vagy feszült vagy.Sajnos sokmindentől lehetnek ezek a tünetek.
2008. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, hogy nem érzem magamon, hogy feszült, vagy fáradt lennék, de lehet, hogy igazad van. Köszönöm szépen, hogy válaszoltál.
2008. okt. 29. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt egy teszttel hamar kiderítheted, ha nem mersz tesztelni, akkor rágódj csak egész nyugodtan....
2008. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!