Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Két hete...

Terhes vagyok? Két hete késik, fáj a derekam, a hasam, nagyon hamar elalszok este. Viszont a teszt, csak nagyon halvány vonalat mutatott, szinte észre sem lehetett venni.

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy csak a reggeli vizeletnél lesz nagyon halvány pozítiv a teszt? Mert napközben is végeztem már, de akkor neg.lett. (Lehet a a kevés pisi ok)
2008. okt. 29. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már volt pozitív az jó. Valószínűleg alacsony még a Hcg a szervezetedben.Innen naponta duplázódik, próbálj még tesztet csinálni. Csinálj egyet holnap reggel. Tervezett baba?
2008. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tervezett baba. Csak nagyon elvagyok szomorodva, mert eddig 1 nagyon-nagyon halvány poz.tesztem volt, az is reggel, amit napközben csaináltam az neg.lett. Ha már ilyen sokat késik (még soha nem késett 28-29 nap-ra mindig megjött), nem kellene a vizeletben a hcg-t kimutatnia?
2008. okt. 29. 11:12
 3/5 ketteske ***** válasza:
Nyugi, a halvány pozitív is pozitív. Csinálj más fajta tesztet is! Nekem a One Step nem mutatta ki, csak eszméletlen halványan, a többi kettő pedig egyértelmű volt.
2008. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinálj más fajtával reggel!!! Aztán írj mi lett az eredmény!!!
2008. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
CSináltál tesztet? Mi lett az eredmény???
2008. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!