Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy antibiotikum mennyi idő...

Egy antibiotikum mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből? Csak azért mert, ha minden igaz, akkor a beágyazódásnál tartok!

Figyelt kérdés
Ilyenkor ugyan még nincs kapcsolat a babával, majd csak kb két hét múlva, de mikorra ürül ki a véremből a gyógyszer?Nehogy akkor szívódjon fel nála...
2008. okt. 29. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden fajta gyógyszer 48 óra alatt kiürül.

Nemrég olvastam egy doki cikkét, aki azt írta, hogy bár nincs kapcsolat még az anya és a baba közt, de ha mégis befolyásolná a gyógyszer, akkor be sem ágyazódik, hanem sima mensi lesz, és ezt az illető sosem fogja megtudni.

Úgyhogy emiatt ne aggódj!

A beágyazódás 7-10 nap, és még utána is furakodik hetekig, de persze a kacsolta már létezik a mamával a mensi kimaradásakor.

2008. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató! Jobb, ha egészséges vagyok ,ha sikerül a baba, mint később szedjek gyógyszert, ha már tényleg teljes a kapcsolat.
2008. okt. 29. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:

így van, igazad van! Mindenképp az a nyerő, ha még a mensi előtt kikezeled és elpusztítod a bacit!!

(1. válaszoló)

2008. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Addig még van pont egy hetem. Szörnyen lassan telnek a napok :) .
2008. okt. 29. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!