Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írna az, akinek már volt,...

Írna az, akinek már volt, hogy elment a baba?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit?
2018. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy történt
2018. márc. 29. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Első vetélés 11 hetesen. Nem volt semmi előjele. Uh derült ki, hogy nincs szívhang. Megműtöttek. Második erős görcsök, sok vér magától kitisztult. Van 2 fiam és 17 hetes kismama vagyok.
2018. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ikerterhességem volt. Egyszer csak hirtelen elkezdett a hasam és a derekam marhára görcsölni,ömlött a vér. Durvább volt mint amikor egy erős menszeszem van. Mentünk ugye a kórházba ügyeletre,ott már csak a másik baba szivhangját hallották. De ő is alig fejlődött...végülis egészséges kisfiú lett,4330 gr am és 55 cm el. Most lesz 3 éves.
2018. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nálam detto ugyan ez volt, mint a 4esnél.
2018. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Miért vagy erre kíváncsi? Mármint miért szeretnél vetéléstörténeket olvasgatni?
2018. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmi nem volt, 7 hetesen orvoshoz mentem, petezsák látszott, azt mondta 4-5 hetesnek felel meg, biztos később fogant, menjek vissza 2 hét múlva. Itt én már sejtettem, hogy nem oké... 2 hét múlva két petezsák is látszott, mindkettő üres, az embrió valószínűleg már a legelején elhalt mindkettőben. Pár nap múlva műtéttel tisztítottak ki, mert nem indult meg magától, semmi nem történt.

A következő terhességemmel nem volt gond, egészséges kislányom született.

2018. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En mensi szerint het hetesen elkezdtem verezni, mentem ugyeletre, de csak petezsakot talaltak. Hagytak tisztulni, vereztem darabos verzessel (de nem erosen, es alig alig gorcsolve), ket het mulva mar nem latszott semmi uhn, kitisztult.
2018. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen történt. Egész nap olyan furcsa nyomást éreztem az alhasamban, ami puffadásra hasonlított, de kellemetlen erős nyomás volt. Egyszer csak elkezdett rendesen folyni a vér. Ügyelet. A petezsák még épp volt, de egy nagy haematoma volt felette. Mondták, hogy ettől még megmaradhat a baba, de lehet kimossa a haematoma miatti vérzés. Szedjek c-vitamint meg Rutascorbint. Hát a vérzés nem csillapodott sőt, volt, h 5 centis alvadt db hangosan pottyant (bocsi) pisiléskor a wc-be. Vissza a sürgősségire. Akkor befektettek, adtak vmi erősebb gyógyszert, de az sem hatott, hatalmas vérdarabok jöttek. Sajnos meg kellett műtsenek. De amilyen rossz volt lelkileg, annál jobb fizikailag. A műtét után végre elmúlt az a hülye nyomásérzés a hasamból. Mondjuk utána volt gond, mert el.cseszték a műtétet kicsit, de helyre jöttem végül. Egy ciklust kihagytunk és jött is az egészséges terhesség. Ja a vetélés két egédzséges terhesség után volt.
2018. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!