Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha esetleg megfogan a baba az...

Ha esetleg megfogan a baba az együttlétkor, utána hány nap múlva kezd el beágyazódni? És olyankor a hőnek már magasnak kell lennie, vagy nem baj, ha olyankor még elég alacsony?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a beágyazódás 7-10nap.

A várt mensi napján már tesztelhetsz,előbb nem érdemes.Beágyazódás után a hő már végig fenn marad.

2008. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de beágyazódás alatt? Mert én úgy számolom, ha sikerült, akkor most kellene lennie! Még annyi, hogy eléggé görcsöl a hasam, olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni! De a hőm viszont alacsonyan van!
2008. okt. 28. 22:15
 3/14 anonim ***** válasza:
A görcsölgetés az jó,ez lehet beágyazódási tünet is.Mennyi a hőd alapban,és mennyi most?
2008. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
36,3 szokott lenni az első szakaszban, 36,8 mensi előtt egy héttel , most viszont még csak 36,6. Nem mérem régóta csak a múlt hónapban kezdtem. Én is azt gondolom, hogy ez jó, mert múlt hónapban viszont mikor pé-m volt, akkor csak hasszurkám volt, most viszont erős mensis görcsök. Csak az alacsony testhő keserít el. Azt hittem, hogy ilyenkor már magasnak kéne lennie.
2008. okt. 28. 22:34
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogy pontosabb legyek a hőt illetően, a mensi után 36,1-36,3 volt, aztán pé után 36,5-36,6 , a mensi előt pedig 36,8-36,9! Akkor szerinted? Reménytelen, igaz? mert már magasabbnak kéne lennie!
2008. okt. 28. 22:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Most kezdtétek el a babaprojektet??

Lehet,hogy alapban ilyen a hőd.Nem mindenkinél ugrik nagyot.Szerintem tesztelj majd,és az mindent elárul!!

Szorítok Nektek!!

előző válaszoló voltam

2008. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen,szeptemberben! Elég kezdő vagyok ilyen dolgokban! Majd tesztelek azért, de szerinted mikor kellene? A nem várt mensimet meg azt se tudom, hogy mikorra ne várjam, mert 28-33 napos ciklusaim vannak, mióta abbahagytam a tabit.( június óta) Beágyazódás után hány nappal mutatja már ki?
2008. okt. 28. 23:24
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugy írom inkább,ha tudod mikor voltatok együtt és szerinted akkor sikerült megfogannia,erre 2 hétre már a teszt kimutatja,ha termelődik a hormon.Ha nem tudod akkor megvárod a 33.napot,ha nem jön meg (bízzunk benne),aznap már tesztelhetsz.Remélem érthetően írtam.

Ha nem,kérdezz bátran.

2008. okt. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A két hét az 31-e lesz, akkor mondjuk majd hétfőn megpróbálom! Remélem , hogy sikerült! Köszönöm szépen, hogy ennyire drukkolsz, jólesik a bíztatás ilyenkor! Egyébként a hőm még mindig csak 36,7 volt ma reggel. Nem valami jó, mert elvileg a beágyazódásnak már meg kellett történnie és a múlt hónapban a mensi előtt már 36,8-36,9 volt a hőm. Szóval szerintem csak álom, amit én most kigondoltam.
2008. okt. 29. 07:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Sose lehet tudni, nem feltétlen kell magasnak lenni ennyire, a 36.6 jó lehet még. Egyébként a peteérés után 14 napra jön meg, ez tuti! Szorítok neked hogy ne jöjjön meg!
2008. okt. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!