Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napja nem jött meg, 3...

12 napja nem jött meg, 3 napja nyilal az alhasom, rózsaszín és barna folyásom van. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
már 12.napja nem jött meg.eddig mindig rendesen megjött.de most 3 napja délelött egy picit blenyilal az alhasamba mikor egy pici rózsaszin folyás van és utánna bebarnázok,estére meg már semmi.a hasam mintha nagyobbodot,a mellem is feszült,szurkált,és érzékeny kemény,de ma most nem fájt.csináltam tesztet de nem mutatot ki semmit,inkább ugy nagyon nagyon halványan szinte alig lehet látni.most nem tudom mire gondoljak.köszi a válaszokat.
2007. nov. 28. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik a tünetek alapján, hogy terhesség van kilátásban.A vérzés szimolán jelző értékű is lehet, hogy normál állapotban, most lenne esedékes. Emiatt ne aggódj, mivel csak rövid ideig tartott, biztosan nem kóros. Várj még pár napot, és csinálj másik tesztet, de egy másik gyártótól!!
2007. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugynígy voltam, 7 hónapos a baba. Teszt újra!
2007. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!