Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek vajon petefészek-gyulladá...

Ezek vajon petefészek-gyulladás tünetei?

Figyelt kérdés

Késik a mensim, már 39. napon vagyok, de szombat reggel (4 napja) még negatív volt a teszt. A hasamba sűrűn szurkál, feszül is, a délutáni hőm mindig 37,2 körül van, sűrűn pisilek, és nincs mensinek jele sem, bár valamelyik nap, miután a férjemmel voltam, enyhe rózsaszín foltot láttam, de azóta sincs semmi. Tesztelni pár nap múlva akarok megint, ha nem jön meg addig.

Most viszont megijedtem, valaki azt írta itt, hogy neki hasonló tünetekkel (hasszurka, sűrű pisi) petefészek-gyulladása volt, 3 hetes kúrás következménnyel.

Azért azt biztosan jobban érzeném, és fájna pisiléskor, nem? A babára csak nagyobb esélyem van???

(Ja, amúgy a gyógyszer abbahagyása után a cickafark tea hatására már legutóbb 2-szer is 28 napra jött meg.) Remélem, baba van...


2008. okt. 28. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedben megnézetném magam a dokival.
2008. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
elég érdekes hogy a teszt nemutassa ki deha gyuladásod van akkor sem késik amnezi csakha méhnyuladás. de még akkor sem valoszinü. a höd tökéletes ha nemlett volna peteérésed akkor a hődsem lenne magas. szoval éncsak a babára gondolok.
2008. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Amikor petefészek gyulladásom volt, akkor nagyon éles, hasító fájdalmat éreztem. Nemcsak a bal petefészkem fájt, hanem átsugárzott a combomba is a fájdalom. Se feküdni, se menni, se ülni nem tudtam. Viszont és speciel nem jártam többször pisilni.

Tesztelj mindenképp még egyet, mert szerintem a menzesz kimaradása/késése, hasszurka, sűrű pisi nem biztos, hogy petefészek gyulladás jelei :))

Szorítok nagyon!!!

2008. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!