Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom, hogy van-e...

Honnan tudom, hogy van-e tojásfehérjés nyákom?

Figyelt kérdés
A spermától nem látom!
2008. okt. 28. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

ááááá, megint egy hülye kérdés.

a folyás nem egy percig van az napokig megvan. a sperma egyböl kijön vagy is ha éjszaka csináltad akkor reggel mikor felébrettél kifolyik ami még bent van, ha meg nappal, a köv orában az távozik is belöled. ha egész nap van folyásod akkor az nem csak sperma.

2008. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy le kellene hülyézni, pláne hogy nem is így tettem fel a kérdést! Azért kösz a választ. Az ilyenek miatt megy el a kedve az embernek, hogy kérdést tegyen fel.
2008. okt. 28. 14:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és a felébrettél-t d-vel írjuk.
2008. okt. 28. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A sperma folyik,a tojásfehérjés nyák nyúlós és áttetsző.A sperma sűrűbb és a színe is emiatt sötétebb.


Maszatka

2008. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem is jogos a kérdés. Nem mindenki ezzel születik, hogy ismeri az összes testnedvét, pl. én is csak miután nem sikerült a baba már több hónapja, akkor álltam neki a neten tanulmányozni a dolgokat. Pedig tájékozottnak mondanám magam.

De a kérdésre a válasz: a tojásfehérjés nyák (nálam) sűrűbb volt, sokszor úgy összeállt, mint a sűrű orrváladék, elnézést a hasonlatért, de olyan volt. Mikor terhes maradtam, a párom meg is jegyezte az aktus után, hogy ilyet még látott belőlem kijönni... A spermás váladék pedig átlátszóbb, és az legkésőbb az esti aktus utáni másnap délutánra már kiürül. Nekem pl. a tojásfehérjésben sokszor voltak fehér maszatok is.

Használj ovu tesztet, nekem a vizeletcsíkos vált be (a PG53 nem), azt délután kell csinálni, sokat segít.

Remélem, segítettem, sok sikert.

2008. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! A hasonlat is nagyon találó volt:)
2008. okt. 28. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!