Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tipikus mensi előtti jelek...

Tipikus mensi előtti jelek utalhatnak terhességre? Hasszurka, hol az egyik, hol a másik petefészeknél, tompa hasfájás, feldagadt alhas.

Figyelt kérdés
26napos ciklusaim vannak,de nem jött meg a 26.napra,viszont akkor csináltam egy Qupidót,aminek elvileg ki kellett volna hogy mutassa.Ma vagyoka 28.napon,reggel a hőm 37.1 volt...lehetek babás?
2008. okt. 28. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetsz! Várj még pár napot és tesztelj újra. Lehet még nincs elég hcg-d.
2008. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
a hcg másfél naponta duplázódik a terhesség elején. Ha kibirod addig, akkor szombat reggel tesztelj.
2008. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

lehetsz, de biztos csak egy-két nap után leszel benne, szerintem akkor tesztelj!

nekem ugyanezek a tünetek, bár még van 4 napom a nemvárt mensiig. még a mellbimbóérzékenység nálam ami fura, a hőm. 37,3.

reménykedjünk együtt!:)

2008. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi,ez tök jó.akkor várok és próbálom nem elszólni...ez a fránya babona...:-)
2008. okt. 28. 15:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos okosat nem tudok hozzátenni, viszont tudok Veled (Veletek, ahogy látom, többen vagyunk :) együtt izgulni :)

Én is a hétvégére tervezem az újabb tesztet, 27. napom taposom :)

2008. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakozom a drukkerekhez! Nekem pénteken nem kellene megjönnie! Szorítok mindannyiunkért!
2008. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3.válaszoló vagyok. csajok! sajna ma csináltam egy tesztet, a 25.napon mert nem bírtam tovább, de sajna nega lett. és már a hasam sem fájt annyit mint tegnap. már csak az icipici mellérzékenységben bízom.:( talán.

Ti hogy vagytok? látom szépen összejöttünk.

2008. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28. nap. Hasszurka, vagy nem tudom, minek nevezzem, időnként nyilall a hasam bal oldalt, alul (sosem szokott). Ma bepánikoltam kicsit délután, mert úgy tűnt, megjött, de lehet, hogy csak egy kis barna... de szerintem meg fog jönni, úgyhogy a tesztet egyelőre nem is erőltetem, pénzkidobás lenne :(
2008. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
29.nap,szúrka néha hol a bal oldalon,hol a jobb oldalon.émelygés,fáradtság,remélem nem csak bebeszélem... viszont észrevettem,hogy néha szuszogva kapok levegőt,és sokkal élyebbeket lélegzem...aztán mintha egy-két pillanatra a szivem is hevesebben verne...veletek mi van?
2008. okt. 29. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:

3és 6.válaszoló vagyok, sajna ma megjött. Nagyon nagyon fáj a hasam, eddig cataflam-t ettem görcsoldásra, és ma olvastam el, hogy csökkenti a teherbeesést ez a gyógyszer. úgyhogy tűrök, és tűrök.

Nektek szorítok!

2008. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!