Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik az, hogy hőemelkedés...

Létezik az, hogy hőemelkedés nélkül is terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már 4 napja nem jött meg a menzeszem, 2 és fél hete szédülök és émelygek, állandóan le kell ülnöm az óráimon (tanár vagyok), mert nem bírok talpon maradni. Hasamon feküdni nem tudok, mert kellemetlenül feszül és nyom, az "ikrek" is érzékenyek. A hőm viszont állandóan 36,1-36,2 egész nap.A tesztem tegnap negatív lett. Van esély a terhességre ilyen tünetek mellett? Mindenkinek köszönöm a választ előre is!
2007. nov. 28. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes volna kontrolltesztet csinálni, mert nem tévedhetetlenek a terhestesztek. Ha negatív, még mindig lehetsz terhes (olvastam már itt olyat). Az orvos ultrahangon talán már látna valamit.
2007. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját tapasztalatomat tudom leirni, nálam a hőmérséklet 37 C körül volt. Nem lehet, hogy nagyon vágysz már a babára és Téged is megtréfál a tested? Az émelygés általában az elmaradt mensi után szokott jelentkezni. De tudjuk, hogy minden terhesség más. Az hogy negativ lett a teszt még nem jelenti feltétlenül azt, hogy nem lehetsz terhes. Pár nap múlva csinálj egy másikat, vagy keress fel egy orvost. Vigyázz magadra!
2007. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
ne hőmérőzz az semmit nem ér,és nem is jelez-sok dolog befolyasolja!!!nekem is negatív lett a tesztem hétfőn,már 8 napja késik,a cicim fáj és sok pisi.Várj egy kicsit és csinálj egy másik tesztet!
2007. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!