Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes szerintetek?

Lehetek terhes szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapig kimaradt a vérzésem, majd gyógyszer segítségével jött meg. A ciklus 2. napjától pedig Clostilbegyt szedtem(orvoskérésére) . Február 17-én megjött és olyan 24-e fele ment el a menzeszem. Azóta szinte minden nap voltunk együtt a párommal, azt hiszem tegnap előtt kicsi vérzésem volt, de csak annyi hogy törlés közben vettem észre . Mivel nem tudom mikor lenne a peteérésem a rendszertelen vérzés miatt. Nem tudom, hogy a Clostil hat e ilyen gyorsan?! Tegnap óta a melleim bevannak durranva, érzékeny a mellbimbóm, és ha pl úgy hajolok vagy fordulok, kicsit begörcsöl a méhem, és egy kicsit a szeretkezés is fáj, ugyan evégett..

Illetve a tünetek nem túl koraiak? Vagy ezeket már az elején lehet érezni?

Tesztet kb 1 hét múlva szeretnék csinálni, vagy a hét közepén :)



2018. márc. 4. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi probléma mellett nem lehet megmondani.
2018. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Majd, ha beléd látok megmondom. Miért hiszi mindenki azt, hogy röntgenszemünk van? Védekezés nélkül szexeltél? 50-50%, hogy teherbeestél vagy sem.
2018. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tegnap elötti vérzés az nagyjából a peteéresedkor volt, ha van. Innentől számítva kb 14 nap múlva lehet tesztelni. Március 17. elött ne tesztelj, mert nincsen értelme. Sajnos azt nem lehet tudni, hogy mennyi idő alatt hat a Clostilbegyt. Sokan azt mondják, hogy minden másnap érdemes együtt lenni, nem mindennap, hogy legyen idő minőségi hímivarsejtek termelődésére. Drukkolok!!
2018. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm a drukkot! Ölellek ismeretlenül is :)
2018. márc. 5. 17:34
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Szerinted ha nem szeretnék babát, szedném a Clostilbegyt?

Elsőnek olvass utána a dolgoknak aztán megértem az arrogáng válaszod :)

2018. márc. 5. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi arrogáns abba hogy leírsz egy rakat problémát amiknek lehet köze ahhoz hogy így érzed magad? Semmi rosszindulatú nem volt benne főleg nem arrogáns felőlem annyit szülsz amennyit akarsz.
2018. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam , hogy másnak is voltak már ilyen tünetei.

Máskülönben az első gyerekem lenne, és ilyen gyógyszert még nem szedtem és nem tudom mire lehet számítani.

2018. márc. 5. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:

#2


3x is tapasztaltam, egyszer terhes voltam, egyszer elvetèltem (vérzés miatt, hiába volt pici, elment a baba), egyszer pedig hormongondok miatt.


Ês nálad fennáll még az is, hogy a closti miatt. Egyéb kérdés?

2018. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!