Lehet, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek ma van, hogy 10 napja késik a menstruációja. Utóbbi napokban úgy érzi, hogy meg fog jönni, de nem jön. Nem rendszeres neki, de ennyit sose késett. 3 hete feküdtünk le kétszer egymás után, mindkétszer gumival védekeztünk, a gumi 100%, hogy nem volt lyukas. Egyik sem. Viszont elkövettem egy olyan hibát, hogy az első után a másodiknál amikor felhúztuk a gumit nem volt letörölve az előváladék, vagy az előzőből ott maradt sperma. Vagyis mielőtt felhúzta, letöröltem, de nem tudom, hogy fél óra után a levegőn/makkon van e még életképes sperma? Esetleg ha a másodiknál a gumira a felhúzás alatt felkerült valemennyi az előző maradékából? Ettől lehet terhes? Vagy akármi? Kezdünk kicsit ráparázni, régebben már az 1-2 napos késésből is ez volt de rájöttünk, hogy amúgyse rendszeres, de ez már kezd kicsit megijeszteni.

2018. márc. 4. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom a spermiumok nagyon sunyik és több óráig is képesek meghúzni magukat. Persze ez nem jelent semmi biztosat, de esetleg egy teszt sokat segítene nem gondoljátok? Vagy elmenni orvoshoz, ő talán abban is tudna segíteni, miért oly rendszertelen a párod ciklusa.
2018. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem terhes, de egy teszt sokat segítene a megnyugvásban.
2018. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

1 ha nem rendszeres a menzesz orvoshoz kéne menni, nem szexelni

2 300 forint egy rohadt terhességi teszt és kb csak a cipőboltban nem lehet venni

2018. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem kéne szexelnetek, ha alapvető dolgokat nem tudtok..
2018. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A spermiumok a levegőn ennyi idő alatt simán elpusztultak. Ha nem voltál benne óvszer nélkül, akkor nyilván nem terhes. Viszont egy tesztet megcsinálni nem tart semeddig.

És ha nem rendszeres a menzesze, akkor forduljon orvoshoz. Ha él nemi életet, akkor amúgy is illene neki oda járnia minimum évente egyszer.

2018. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Tegnap is kiírtad ezt a kérdést,mi a francért nem tudtok venni egy nyomorúságos tesztet?

Mit kérdezgetsz?

2018. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap nem írtam ki ilyen témában kérdést.
2018. márc. 4. 18:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne haragudj,hogyha nem te voltál az,de miért egyszerűbb itt kérdezgetni,ahelyett,hogy tesztelne egyet a barátnőd?

Miért nem az az első gondolatotok ilyen helyzetben?

Már több évtizede van terhességi teszt,nem hiszem el,hogy nem hallottatok róla.

2018. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzá teszem, hogy amikor megvolt neki, akkor lázas volt egész héten, elkapott valami vírust, utána 1 hétig erős antibiotikumot szedett.
2018. márc. 6. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!