Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítene valaki a regisztráció...

Segítene valaki a regisztráció után?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki esetleg szokott rendelni a "Babát tervezők otthona" shopjából? Én regisztráltam, és ott azt írta, ha kérdésem van, kérdezzek, írtam is mailt még reggel, de nem jött válasz, és addig nem akarok rendelni, nehogy elszúrjam. Aki rendelt már onnan, kérem, írja meg mi a menete.
2010. jún. 9. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én több mint fél éve rendszeresen rendelek tőle! Csak jót tudok mondani róla, nagyon segítőkész, de egyben nagyon elfoglalt, van amikor rögtön tud válaszolni, de olyan is előfordult, h csak pár nap múlva.

Tényleg tiszta szívből ajánlom, rendelj bátran, nem fogod megbánni!

2010. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismét én! A shopban kiválasztod a terméket, e-mailben értesít róla, mennyibe kerül, hova kell utalnod és rá kb 10 napra megkapod a csomagot. Nekem innen van homeopátiás szerem, terhességi tesztem (3 napja lett 2 csíkos), ovulációs tesztem, hőmérőm és Persona cikluscomputerem.
2010. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ÉDES:) Nagyon örülök a két csíkos tesztednek, jó ilyeneket olvasni!!! azért írtam neki, mert nem rég dokit váltottam, kaptam duphastont, mert szerinte sárgatest elégtelenségem van, iszom a foga,zás teakeveréket, plusz a málnalevél teát peteérésig, és szedek napi 2 barátcserjét. Már eléggé jól érzem magam, mert régen nagyon megviselt a cikluson belül minden változás:( És úgy gondoltam rendelek Argentum metallicum D6-ot, hogy mégse hormonokkal kelljen feltúrbózni a peteérésemet. A dokim egyet értett azzal, hogy iszom a gyógyteát, így ő sem ellenzi a homeopátiás szereket. És ebben kértem volna a segítségét, hogy jó lesz-e az a termék nekem. De nagyon köszönöm hogy írtál!!! Gratulálok!!! Régóta próbálkoztatok?
2010. jún. 9. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:

ez volt a 7. próbálkozós hónapunk, de már van egy 9 éves kisfiam, nemrég múltam 35.

nálam a barátcserje kitolta a peteérést és lerövidült a luteális fázis, ezért Leó tanácsára azt abbahagytam

nekem bejött az ovuteszt és a Persona cikluscomputer

most Alchemilla tinktúra (D4): vetélés ellen

(palástfű) szedek és rendeltem Corpus luteum D4

remélem neked is beválik és minél hamarabb 2 csíkos lesz a teszted:))

ha bármi kérdésed van írj

2010. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Megvárom még válaszol, mert nem akarok hülyeséget rendelni. Mondjuk már eléggé kiokosodtam az utóbbi időben, és a mostani dokim mondta is, hogy nyugodtan álljak neki könyvet írni:) Az előzőnek meg hiába dumáltam, meg akart győzni, hogy nálam minden oké... Pedig 23 éves vagyok, 2008. szeptemberében volt egy vetélésem 8 hetesen, mert a légkonditól elkaptam valami fertőzést, fél év kihagyás után márciusban volt egy éva, hogy próbálkozunk, akárhogyan számolok, legalább a nagy számok törvénye alalpján, már be kellett volna csúsznia egy babának:) Ezért váltottam dokit... Meg egy csomószor volt olyan, hogy mentem az előzőhöz egy halványka kis pozitív teszttel, és nem csinált semmit, mondtam neki, adjon valamit, de ő mindig csak azt mondta, hogy ha meg akar, akkor meg is marad... De én meg azt akarom, hogy a kisbabám tudja, hogy mi is akarjuk, hogy velünk maradjon, ha megérkezik hozzánk:)
2010. jún. 10. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!