Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensis előtt 1 nappal érdemes...

Mensis előtt 1 nappal érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
El tettem a reggeli vizeletet csak még el kell mennem tesztér. A mellem szét akar durranni sürün pisilek a höm 37, 2 egy pár napja nem birom a cigit, fáj a derekam.
2007. nov. 28. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb ha megvárod,amíg késik egy pár napot!

Akkor biztosabb az eredmény.

Lehet,hogy most még nem mutatja ki!

Türelem és szorítok!

2007. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem baba lez a dologba!:-)

De ha biztos eredményt szeretnél...várj még 3-4 napot!Szorítok hogy az legyen amit igazán szeretnél!!Már én is kíváncsi vagyok hogy mi lesz!!!Szorítok!!!!:-)

2007. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is baba, nagyon ismerősek a tüneteid... :-)))

Az a biztosabb, ha még vársz, de ha akkor is negatív, csinálj újat. Drukkolok!

2007. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A mensid azért marad el, mert megtapad a megtermékenyült petesejt, tehát nincs olyan, ami távozhatna vérzés útján a szervezetedből. Ezután kezd el a szervezeted HCG hormont termelni, ezt mutatja ki a teszt is, mert egyébként ilyen hormon nem termelődik, csak kismamáknál, ezért várnod kellene néhány napot, hogy biztosan késik e a mensid, majd megcsinálni a tesztet, hogy terhes vagy e. Ez a néhány nap elég arra, hogy a pozitív teszthez megfelelő mennyiségű hormon termelődjön. Szorítok!
2007. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!