Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy closti...

Előfordulhat, hogy closti szedéskor mégsem jön meg? (pcos vagyok)

Figyelt kérdés
első kúrán vagyok túl. azt hallottam, hogy a closti beállítja a menszit, de már 32 nap és semmi. a hőm 11 napja 37.2. ha pedig beállítja, hábny naposak a ciklusaitok? köszi a választ előre is!
2008. okt. 28. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
nem lehetsz véletlenül terhes?
2008. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem neked sikerült. gratula!tesztelj mindenképpn ird meg milett
2008. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Terhesség? A clostit nekem arra adták, hogy minél előbb teherbe essek. Holnap után kell elkezdenem szedni.
2008. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hőd nagyon jó. Nekem egyébként clostival a 32.napon jött meg. Várj esetleg még 1-2 napot, és tesztelj!
2008. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem mertem még tesztelni, mert egyfolytában megjön érzésem van.bár terhes lehetnék, de alhasi fájdalmaim vannak, most láttam enyhe barnázást. nagyon enyhét, úgyhpogy lehet megint nincs szerencsém.-((
2008. okt. 28. 13:39
 6/10 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak: de arra adták hogy terhes legyek, de azért tettem fel a kérdét, ha valakinek mégse jött össze megindítja e a closti, mert nekem magától nincs menszim.
2008. okt. 28. 13:40
 7/10 A kérdező kommentje:
várok még pár napot, és ha tényleg nem jön meg még (BÁR ÚGY LENNE)megírom a teszt eredményét!
2008. okt. 28. 13:41
 8/10 anonim ***** válasza:
ha nincs terhesség, akkor megjön magától (ill. a clostitól) a barnázás beágyazódás is lehet. Szurkolok!
2008. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi, hogy szurkolsz, nagyon rám férne! nagyon szeretnék már én is végre anya lenni!!!és mindenkinek ezt kívánom!
2008. okt. 28. 14:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, de én egy ellenpéldát szeretnék írni. Én is szedtem Clostit(PCO-m van) és nem jött meg egészen a 69. napig, de az is csak azért, mert előtte Duphaston-t szedtem.Remélem Te nem így jársz.
2008. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!