Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenthet babát, ha a pé óta...

Jelenthet babát, ha a pé óta naponta többször van olyan ézésem, mint mensi előtt?

Figyelt kérdés
23.cn-on vagyok, enyhe görcsökre, szurkálásra gondolok.
2008. okt. 28. 08:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Eddig csak pé könyékén 2-3 napig tapasztaltam ilyet, de mostanában 1 hete minden nap.
2008. okt. 28. 08:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Várd meg hogy megjön e vagy sem...ha nem akkor tesztelj!Vagy ha nagyon türelmetlen vagy :-) ,akkor előtte esetleg egy nappal.De az lehet, hogy még negatív lesz.

Mennyi időd van még addig???

2008. okt. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még kb. 1 hét. Nem akarok még tesztelni, csak az a fura, hogy eddig ez ez érzés elmúlt a pé után, most pedig nem.
2008. okt. 28. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel... nekem is van még egy hetem.Alig tudom kivárni...Nekem is meg van ez afura érzés, illetve egy kicsit a mallam is más...nekem soha nem fájt,nem volt érzékeny.De most az!Hát reménykedjünk :) .Amúgy az első válaszoló voltam.
2008. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akarom mondani a mellem.. Bocsi :)
2008. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A beágyazódás okozhat ilyen fájdalmat, iletve kellemetleg érzést, akár menstruációs fájdalommal azonos görcsöket is, mivel a megtermékenyített petesejt mélyen befúrja magát a méhnyálkahártyába. De azért még légy türelemmel.


Én is így voltam, fájt a hasam, aztán a pozitív teszt után még egy hétig úgy görcsöltem, mint a mensi alatt szoktam, de vérzés nem kísérte, így megnyugodtam.


Ha esetleg van PG 53 mikroszkópod, az már lehet, hogy újra páfrányosodik, nekem pé+11 naptól folyamatos szálkás képet mutatott, megjósolta a pocaklakót....

2008. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!