Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múlt hét közepén volt a...

A múlt hét közepén volt a peteérésem. Akkor a hőm leugrott 36.2 re utána, és azóta a hőm 36.6-7 . Ez nem túl alacsony?

Figyelt kérdés
Peteérés előtt csak egy kicsit volt kevesebb. Olyan 36.4-5-6 körül. Lehet hogy nem is volt peteérésem, a hasi görcsök és bő folyás ellenére? A ciklus.hu szerint múlt hét csütörtökön lett volna a peteérés. De én hétfőn tapsztaltam a hőmérséklet-csökkenést. Hétfőn együtt is voltam a párommal, sajnos azután már nem volt lehetőségünk. Azért van esélyem, hogy teherbe estem?
2008. okt. 28. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Esélyed meg lehet, ha a hőd lemegye és aztán hirtelen fel, akkor kell elcsípni +-2 nap:)Bár mi pont a peteérés napján voltunk együtt előtte is utána is, és mégse jött össze...sok mindentől függ, de esély az mindig megvan rá:)
2008. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég alacsony hő a ciklus első feléhez képest. A ciklus.hu pedig átlagot számol. Nagyon sokan panaszkodtak már rá, hogy a közelében sem jár az igazi pé-nek. Használj ovu tesztet.
2008. okt. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!