Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen spermiumszám-növelő...

Milyen spermiumszám-növelő gyógyszerek vannak? Ezek mennyire hatásosak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha jól tudom a ginseng teát ajálnják férfiaknak is valamint jó lenne ha az illetö nem dohányozna valamint nem sürün fogyasztana alkoholt ja és valamint a férfi is szedhet e vitamint azzal ártani nem árt!
2008. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És valami orvos által felírható, nem gyógynövényes szerről tud valaki? Mik a tapasztalatok? Mennyire nő meg a spermiumszám ezektől?
2008. okt. 27. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos kúraként a Clostilbegyt-et szokták felírni spermaszám-növelésre. Van, akinek sajna nem használ, de ha igen, akkor viszont akár megtízszerezi a hímivarsejtek számát!
2008. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezeket javaslom, olvass utána. Én is ezeket szedetem a párommal, még másfél hónap és kiderül jót tett-e.

Macát, Ferulant (ebben kínai angyalgyökér van) és vitaminokat (C-t, E-t, Cinket), ginsenget.

Ezeket itt találtam meg a legolcsóbban: [link]

2008. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg a tökmagolajat! nem orvos írja fel, de szerintem több helyen kapható. Napi egy kis kanálka kell csak, s használ!!! Nekem van ismerősöm, akiknél remekül bevált és rövid időn belül! és még neked is jó, nem csak a férjednek!
2008. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Ki kell deríteni, mitől alacsony a spermaszám

2. Az andrológus a hormonvizsgálat tükrében ír fel először gyógyszert

3. Ha a hormonokkal minden rendben, jön a herebiopszia

4. Itt kiderül, hogy működnek-e egyáltalán a herék, ha nem, az gáz, mert akkor a férjedtől/párodtól sajna soha nem lehet gyereked, marad a spermabank.

5. Tehát mindenképpen andrológust javaslok, mert lehet, hogy ezek a cuccok is csak akkor hatnak, ha a bajok gyökerét elkezdik kezelni. Ne várjatok, végig kell csinálni...

Mi két spermavizsgálat között csináltuk az E-C vitamin, ginseng-maca kúrát, hát el kell mondjam, semmi eredménye nem volt, igaz a két vizsgálat között alig telt el pár hét.

2008. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!