Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt köztetek valaki akinek...

Volt köztetek valaki akinek megjött és még is terhes volt?

Figyelt kérdés

2018. febr. 14. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, első hónapba megjött, a másodiktól már kimaradt.
2018. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ilyet még csak a tv-ben hallottam és itt.
2018. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm a fogantatás feltételezhető időpontjához képest még három hónapig menstruált, mikor kiderült, hogy babát vár.
2018. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mesélt ilyet egy ismerősöm, hogy állítólag a barátnői kezdték kérdezgetni, hogy nem terhes-e mert eléggé meghízott. De azt mondta lehetetlen, mert menstruál. (Mindig is nagyon kevés 2-3 napig tartó vérzése volt, néhány tisztasági betéttel kihúzta, és ezúttal is ilyen minimális, de rendszeresen, ezért nem gyanakodott.) Végül csinált tesztet, ami pozitív lett, és mire orvoshoz került már 4-5 hónapos terhes volt.

Viszont szerintem ha korábban csinált volna tesztet, akkor már kiderült volna előbb. A pecsételő vérzés meg előfordul terhességnél, de nem jó jel, neki szerencséje volt, hogy megmaradt a baba.

Amúgy ha megjön és pozitív a teszted, menj el minél előbb orvoshoz. Ha negatív a teszt, akkor meg azért jött meg, mert nem vagy terhes.

2018. febr. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy ismerősöm mesélte, hogy az első babájával már 4 hónapos terhes volt, mire kiderülta dolog, mert addig menstruált és nem is gyanakodott.
2018. febr. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok. Írtam is ki kérdést ezzel kapcsolatban. 6 napig vérezgettem, amikor sose tart addig a menstruációm. Viszont egyértelmű más volt és elvileg ennek nem is menstruáció a neve. Volt, hogy egyik nap csak 2 csepp jött, következő nap több. Egy napra elég lett volna egy nagyobb tampon (amit persze cseréltem:)). Azonban nekem nem is a menstruáció idején kezdődött, hanem peteérés után 9.napon. Azt mondta a doki, hogy fogalmam sincsen mi volt az, mert beágyazódáshoz meg sok volt.
2018. febr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!