Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréstől számítva hanyadik...

Peteéréstől számítva hanyadik napon érdemes terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
A dobozon az áll,hogy a nem várt mestruáció napján már kimutatja a terhességet, de nem tudom mikor van a nem vártam, mert összevissza jön meg, csak a peteérést tudom nagyjából biztosan.
2010. jún. 7. 15:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10-es tesztem van. Anno a fiammal 16 nappal a peteérés után néztem meg és akkor már teljesen erős egyértelmű pozi volt.

Most összevissza mensizek, ezért kérdezem mert 28-án volt peteérésem (azt mindig biztosan érzem szülés óta).

2010. jún. 7. 15:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek igaza van, a luteális 14 nap, tehát kb a 14. nap környékén kell normál esetben megjönnie, és a 18 onnan van, hogy ha a peteéréstől számított 18 napon keresztül magas a hő és nem jön meg, akkor tutira fenn áll a terhesség. Általában 14 nap aki tesztel, annak már szokta mutatni. És olyan is van, akinek tényleg csak a 18. először.
2010. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A 10-es a legerősebb teszt. a pé utáni 14. napon tuti kimutatja (nekem a pé utáni 11-en már halványan, de ott volt a második csíkom is)
2010. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!