Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap megjött, de elég...

Vasárnap megjött, de elég furcsákat produkál a testem. Miért?

Figyelt kérdés
Már próbálkozunk egy ideje.Vasárnap meg jött,de már előtte másfél héttel éreztem tüneteket (hányinger,gyakori vizelési inger,mell feszülés).És furcsa de még most is nagy a mellem,írtó éhes tudok lenni,gyakran járok wc-re és du. igen álmos vagyok.Vajon miért?Beteg nem vagyok meg semmi ilyesmi.A ciklusaim rendszeresek.És ma már nem igazán volt vérzésem se.Csak nagyon kevés.Pedig ez még csak a 3 nap.Volt már valaki ilyen helyzetben?Előre is köszönöm a válaszokat.
2007. nov. 27. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet csináltál már???? Akár most rögtön! Vagy inkább reggeli vizeletből! Még a negatív tesztnél is gyanakodhatsz! Sokan végig menstruálnak. Remélem, gratulálhatok! :-))
2007. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én még soha életemben nem voltam terhes, csak benéztem ide, de velem is történt már ilyen...
2007. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem 100% ha valakinel gyanujel van az terhes is.csinalj egy tesztet es menj orvoshoz mert vagy betegseg vagy terhesseg all a dolog mogott.bizonyos hormonalis elvaltozasok szinte a terhesseggel azonos tuneteket produkalnak sajnos tobbek kozt en is igy voltam annyi kulonbseggel h mensim se volt csak barnas potty.
2007. nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!