Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltunk andrológusnál,2...

Tegnap voltunk andrológusnál,25millió volt a spermaszám. Pár érdekességet megoszthatok veletek?

Figyelt kérdés

Pár praktika:

Ne húzza ki egyből a hímvesszőt, inkább csak magától csússzon ki, mert a vákum is távolabbra viszi a kiskatonákat a céltól, ne végezzen mozgást már a spricc után, mert csak szétkeni őket,jó, ha rápihentek a peteérés előtt 3-4 napot, mert akkor a legjobb a spermaösszetétel, minimum 30 percig maradj fekve, mert akkorra szabadulnak ki a kocsonyából a kiskatonák(megnézhettük mi is ahogy fickándoznak), popsi alá kispárna.

Reméles segíthettem.


2010. jún. 5. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, majd így is kipróbáljuk, hátha pont ez a módszer fog segíteni:-))
2010. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én kismama vagyok, de nagyon érdekes amiket írtál, és így olvasva van bennük valami :) Köszi hogy megosztottad, majd a kistesónál visszakeresem mindenképp :)
2010. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is köszönöm, megfogadjuk a tanácsodat. Mi is voltunk andrológusnál de az semmi ilyesmit nem mondott :(
2010. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszi szépen.Kispárnát,és hogy min 30percig fekve kell maradni ezt már olvastam.
2010. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szerencsés vagyok, mert elsőre sikerült, és én is használtam akkor a kispárnát, meg a nem kihúzós módszert.
2010. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen nagyon aranyos vagy.Mi már kipróbáltunk mindent ezen a nemkihúzós utána nem mozgós módszeren kívül.Ezt ki fogjuk próbálni szerintem nem is hülyeség:)Remélem nektek is bejön majd.
2010. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek sok sikert!!
2010. jún. 6. 07:51
 8/9 anonim válasza:
Én pont andrológus szakorvost keresek, igaz, más probléma miatt. Merevedési zavar kapcsán szeretnék andrológus szakorvost felkeresni. Megkérdezhetem, hogy kinél voltatok, illetve azt, hogy állami, vagy magánrendelésén jártatok-e?
2011. jún. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még 2 évvel azután hogy leírtad is segítettél! Mi is kipróbáljuk, köszi -nem mellesleg a mi andrológusunk sem mondott semmit....
2012. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!