Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus. hu szerint 22-én...

A ciklus. hu szerint 22-én volt a peteérésem nov 5-én nem kéne megjönnie. Túl sok a folyásom és krémes az most jó vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül a terhesség jele a folyás.Az lehet egy nagy adag fertőzésnek a jele is:DOKi
2008. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ most jól megijesztettél.de ha nem fertőzés akkor van esély babóra ?vagy akkor más jellegű a folyás?
2008. okt. 25. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Attól, hogy sok a folyásod, még nem biztos, hogy fertőzésed van! Ha nem csíp, viszket, semmi baj! Felment a hőd pé után? Mert nekem akkor volt sok, krémes folyásom, amikor nem repedt meg a tüszőm, és egész hónapban folyamatosan próbálkozott a szervezetem. Ebben a hónapban semmi folyásom nem volt pé után, "száraz" voltam, ami nekem szokatlan. Ma +-at teszteltem. Nekem a szárazság jelezte a babát, neked lehet fordítva! Mindenki más! Szorítok!

2008. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nagyon nehéz megmondani sokkal több körülmény befolyásolja.Lehetsz terhes....de ne bízd soha el magad.Sajna nap mint nap látok olyan nőket akik azzal jönnek hogy már késett nekik,nől a mellük folyik mindenféle és kiderül ,hogy mindez azért van mert annyira vágyik a babára,hogy ún.képzelt terhessége van,amikor jelentkeznek a biológiai jelek is.Várj egy kicsit úgy kb 1 hetet teszt aztán szépen sorban mindent:DOKI
2008. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szia !abszolút semmi viszketés vagy csípés nincs csak ez a folyás furcsa ha nem tudnám hogy csak 5-én lenne a következő mensi kijárhatnék a wc-re mert olyan mintha meg akarna jönni.hát ennyi
2008. okt. 25. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát várni...várni...várni...ez a legrosszabb de nincs mit tennni
2008. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Drága Doki!!!olyat kérdeznék hogy ct-én voltam és találtak a bal petefészkemen egy 4cm cisztát ez befolyásolja a teherbeesést?beszéltem egy orvossal és azt mondta ne foglalkozzak vele majd vissahúzódik hát nem tudom várom válaszát E.
2008. okt. 25. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a cisztáról azt érdemes tudni,hogy nem rossz indulatú.És abbsn igaza volt,hogy vissza tud húzódni.De nem tudom azt említetted e neki,hogy tervezitek a gyermeket.Mert ebben az esetben én nem hagynám annyiban.
2008. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!