Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy akinek nincs...

Lehetséges, hogy akinek nincs peteérése, az kezelés hatására teherbe eshessen?

Figyelt kérdés
Nekem most ez a problémám! Nagyon rossz, mert legalább egy hete vérezgetek. Aki volt hasonló helyzetbe írja meg, hogy neki hogyan sikerült teherbe esni és mennyi idő után!!! Nagyon szeretnénk babát!!! Előre is köszi!
2007. nov. 26. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs peteérésem, legalábbis ezt mondják a dokik 7 éve. PCOm van, nem jön meg a mensim, ha nem szedem a gyógyszert.

Párommal együtt élve, gyógyszer abbahagyása után 3 hónappal mégis teherbe estem.

Szerintem a tikta, hogy nem is gondoltam rá, hogy terhes lehetek. Mivel 7 éve azt hallgattam,hogy úgysem lehet gyerekem. Így teljes nyugalommal éltük életünket, és siekrült a baba.

Szerintem a lényeg, hogy ne akard annyira-tudom, hogy ez a legnehezebb, de a leghatásosabb is ez lenne:-)

Sok sikert.-)

2007. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem sincs peteérésem és pco szindrómám van.

és van 2 gyönyörű kislányom 2éves és 6 hónapos.sajnos volt 3 vetélésem is.

azt mondták nem lehet gyerekem.aztán mégis lett.épp megbeszéltük hogy majd kapok valami kezelést ha nem sikerül még 3 hónapig aztán mikor mentem a dokihoz már terhes voltam. minden kezelés nélkül.elevitet kezdtem el szedni meg fosavat.

tudom nem könnyű de kicsit el kell terelni a babáról a figyelemt.mi 5 évet vártunk rá aztán elkezdtem tanúlni és szinte rögtön terhes is lettem.

sok sikert nektek és hidd el sikerülni fog!!!

:)g.a

2007. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
pco es hiperprlokatinemiam volt 4 ev mensi es peteeres nelkul aztan amikor eloszor jott meg akkor sem hittem h lesz ebbol valami,8 honapos ikrek mellett ujra babat varok.ja nekem a gyogyszer szedese mellett se jott meg es raadasul szuletesem ota csak egy petefeszkem van.
2007. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!