Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átlagosan hány napig van...

Átlagosan hány napig van peteérése valakinek? Csak mert nekem az ovu teszt kb.1-1,5 hétig bekristályosodott! De beteg lettem tegnap reggel!

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
2-3 nap. De milyen beteg lettél??
2008. okt. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
menstruálok
2008. okt. 25. 09:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem.

Nekem jelezte normál esetben 10-12 napig is , aztán amikor terehes lettem akkor még két hónapig. (pg53)

A teszt addig pozitív, amíg a lutein hormon (LH) amit a sárgatest termel ki nem kezd ürülni,vagyis, ha romlani kezd a sárgatest, mert nem volt megtermékenyítés, akkor csökken az lh szint amit a tesztek mutatnak.

Nekem nem volt a mikroszkópos túl egyértelmű ezért használtam mellé vizeletest, szerencsére csak két hónapig kellett vennem, aztán sikerült..neked is javaslom sok sikert!

2008. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a rendes trerhességi tesztre gondolsz?vagy mi annak apontos neve vagy hol vegyem meg?bocs a kérdésekért csak tudni szeretnék mindent!
2008. okt. 25. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem terhességi teszt de ugyanúgy működik. Én vettem már a Tescoban, annak BabyTest a neve. 2300 körül van és 5 db tesztcsík van benne. De tudsz venni a DM-ben vagy a Rossmannban is. Ovulációs teszt a neve. A használatiban pedig minden érthetően le van írva.
2008. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2008. okt. 25. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!