Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 honapja nem vedekezek a...

4 honapja nem vedekezek a ferjemmel es eddig meg nem estem teherbe sajnos forduljak orvoshoz? Vagy meg varjak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ha mindig időben megjön a mensid és van peteérésed is (nézed ovu teszttel),akkor még nem kell.Várj még 2 hónapot és akkor, fél után menj.
2008. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

árnék még a helyedben. Lehet, hogy egyszerűen csak nem találtátok el eddig a megfelelő időpontot. Egy ovulációs teszt ebben segít. A használata nagyon egyszerű és pontos.

Legyél még türelemmel, szerintem ráérsz még orvoson gondolkozni.

Sok sikert!

2008. okt. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nyugodj meg azt mondják sokan hogy valakinek kell fél vagy egy év is mire ki tisztul a szervezet a fogamzásgátlótól!nekem egy évembe tellett utánna meg ki deerült hogy pete érésem is el maradt!de remélem te jobban jársz!lenyeg hogy ne stresszelj!de a kismama.hu-n ha meg nézed a termékenység kalkulátort akkor az segithet!
2008. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6 hónapja nem szedek gyógyszert. Már én is kezdtem aggódni, hogy miért nem jön a baba. Igaz, mi viszonylag keveset voltunk együtt, mert betegség megakadályozta. Ma viszont egyértelmű pozitívat teszteltem!!! :) Pedig pé-kor csak egyszer voltunk együtt! Szerintem idő kell, hogy szépen kitisztulj, nekem például előző hónapban nem is volt pé-m! Most meg fel sem tudom fogni!! Remélem minden jó lesz és megmarad! Ja, és a tesztem 5 nappal mensi előtt délutáni vizeletből halványan + volt, de annak nem hittem, (ez volt csütörtökön), ma reggeliből viszont egyértelműen az, gabriel teszttel. Szóval ne keseredj el, jönni fog a bébi, szedj elevitet, és nyugodj meg, hagy tisztuljon ki rendesen a szervezeted! Szorítok, és sok sikert kívánok! Mielőbbi babásodást!! :) Puszi.

2008. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is 4 hónapja próbálkozunk. Vettem ovu tesztet , az 2 napig volt pozitiv, abban az időben minden nap eggyütt voltunk , ittam a cickafark teát peteérésig és talán most összejött. Szerintem még várj a dokival , előbb figyeld magadat ( hőt, ovu tesztet ) és gyogynövényeket is kiprobálhatsz ( cickafark , palástfű ).
2008. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én elmennék dokihoz. igaz még a 4 honap nemsok idő de legalább megnézi minden oké e. vesziteni nemveszitesz vele semmit.

én pl. 15 honapra mentem dokihot mikor már lelkileg készvoltam. és akkor tudod már nehezebb minden. kezeltetni is magad már olyankor nehezebb mintha most elmész. ha meg minden rendbevan örülhetsz. fontos ha mész a 13 napodon menj

2008. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat nagyon aranyosak vagytok! igen megyek dokihoz nov.5 en van idopontom en kulfoldon elek es itt a nogyogyaszhoz,1 honappal elotte be kell jelentkezni,nekem mar van egy masfel eves lanyom o vele peldaul,nagyon hamar teherbe estem(elso honapba)
2008. okt. 25. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:
mi kb.7honapot probálkoztunk mire összejött pont amikor bejelentkeztem a dokihoz,hogy nem sikerül, kiderült babás v.ok.Te hova valosi vagy?Sok sikert
2008. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!