Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a mesim 4 hónap után...

Megjött a mesim 4 hónap után szept9. -én, azóta semmi. Még midig a fogamzásgátló abbahyagyása kever be?

Figyelt kérdés
Orvosnál voltam, de mióta megit nem jött meg azóta nem. Én már anyira félek, hogy mi van velem, már annyira szeretnénk a babót, most akkor mit tegyek? El vagyok keseredve teljesen. Vannak hasonló tapasztalatok? Orvoshoz menni fogok csak félek :( Teszteltem is de ismét nengatív. Válaszokat előre is köszönöm
2008. okt. 24. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti, hogy a fog. gátló zavart be nálad. Nálam is ugyanez volt és elmentem az orvoshoz.Adott gyógyszert és aztán meg is jött.Ha jól látom az utólsó mensid szept. elején volt, tehát már rég meg kellett volna jönnie a mensidnek. Menj el orvoshoz, mert ez tényleg nem normális és vizsgáltasd ki magad. Én is ezt tettem.Ráadásul ha nincs mensid több hónapig , akkor valószínű, hogy peteérésed sem volt.Nekem sem volt.
2008. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DE ugye attól babóra van esélyem még az életbe?! :(
2008. okt. 25. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet!!!:-)Ha tudnád mág hányan küzdenek ugyanezzel a problémával és mégis sikerül nekik.Nyugi!Csak menj el a dokihoz, ő majd megvizsgál és mindent elmagyaráz!
2008. okt. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos van hasonló tapasztalat!

Én a fogamzásgátló abbahagyása óta 8 hónapja várok a mensire. :(

Már mentem dokihoz, de nagyon alapos és körültekintő, úgyhogy minden egyéb vizsgálatra elküld, és csak akkor ad clostit...

És jól is teszi, mert kiderült, hogy a tabletta abbahagyására a pajzsmirigyműködésem sem oké, ami a babának nagyon veszélyes...

Nagyon összetett kérdés ez, én is nyugtatom magam, hogy rengetegen jártk már így, és lett is babájuk, - csak ki kellett várni, míg minden helyreáll. :(

Kitartást neked is!!!

2008. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Aki ebben a cipőben jár annak kitartás, én is megpróbálok kitartani :)
2008. okt. 27. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!