Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 4 nappal miért...

Ovuláció után 4 nappal miért feszül a mellem, és nehéz a fejem? Szerintetek mitől lehet? A mensi kb.12-e körül lesz, szóval még attól nem lehet, de szerintem a megfoganástól sem még, korai

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem minden hónapom ilyen.

Onnan tudom,hogy megtörtént a pé-m,hogy másnap már fáj a mellem.A negatív ovutesztkor már jelentkezik a mellfájdalom.

Nekem is 4 napja volt peteérésem én én is 12 körül nem várom! :)

Az idő miatt viszont fájhat a fejed.

Drukkolok neked is!

2010. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ti is a babaprojekten vagytok? Remélem sikerül neked is,és nekem is.Már hónapok óta próbálkozunk. Ha gondolod majd írd meg,h meg jött e a nemvárt vagy sikerült a baba.Én is ideírom majd.
2010. jún. 2. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:

ja,már 1 éve rajta vagyunk.

Megírom szívesen,hogy mi lett,várom majd a Te írásaid is! :))

Drukkolok addig is!

De egy a lényeg!Ne figyelgesd magad,úgysem ér vele semmit az ember,csak feleslegesen idegeskedés!

Csak lazán az elkövetkező 7-8 napra! :)))

üdv

2010. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom,legalábbis ezt kellene tenni,tök lazán venni,de olyan nehéz.Most a négy hónapból ebben voltunk a legtöbbet együtt,alig pár nap maradt ki (kb.9 nap) + a mensis napok (4 nap).Remélem ez segített,és összejön mielőbb.4 hónap nem idő,de már most olyan rossz csalódni hónapról hónapra.... :(
2010. jún. 2. 11:22
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Szóval megírom mi lett: mensi,és ráadásul ma reggelre,pedig csak szombaton kellett volna!El sem tudom mondani,mit érzek belül,eddig talán ez a hónap a legrosszabb,annyira éreztem,h most jó lesz,kirándultunk,jó idő van,alig foglalkoztam a témával az elmúlt hetekben,és a mensi elrontott mindent.

Remélem te jó híreket fogsz írni!Szorítok Neked.Írd meg mi lett veled is!

2010. jún. 10. 11:54
 6/6 anonim válasza:
Nekem is a mellem feszül az ovuláció után.NEm szokott feszülni és fájni a mellem csak menszesz előtt.Nyagyon szeretnék bébit.Már Júliustól próbálkozunk.augusztusban spontán vetélésem volt.1hónap tilalom, és most várom, hogy a bébi sikerült-e.Türelmetlen vagyok.Remélem a Jézuska a bébiben segít?
2012. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!