Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy fertőzés?...

Terhes vagyok vagy fertőzés? SOS valaki segítsen!

Figyelt kérdés
10 éve Mercilont szedek eddig promléma nélkül. A menstruációmmal semmi gond nem volt, most viszont 3.napja pecsételő vérzésem van, ilyen még sosem fordult elő, nem hagytam ki egy darab gyógyszert sem. Hétfőn kéne megjönnie de félek hogy valami baj van. Semmi más tünetem nincs, se görcsölés se hányinger se fájdalom se semmi. Babát még nem tervezünk.
2010. jún. 2. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
egyik sem:)koztes verzes,nekem is szokott lenni
2010. jún. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem eddig még sosem volt köztes vérzésem, ne menjek el nőgyógyászhoz? Nagyon bepánikoltam!
2010. jún. 2. 07:19
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt ilyen: ki akartam tolni pár nappal a menzeszem (tényleg csak 3-4 nappal) és akkor kezdtem így pecsételni
2010. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt. Ezt a gyógyszert szedtem és egy idő után elkezdtem barnázni. Dokihoz mentem és azt mondta hogy hozzászokott a szervezetem a gyogyszerhez és már nem véd, így erősebbet kaptam. Szóval irány a doki!!!!
2010. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Felhívtam a dokit azt mondta, ha jövő héten megjön a menstruációm akkor nincs gond, de ha elmúlik azért menjek be vizsgálatra. Azt is mondta, hogy lehet felfázás is, ami nem kizárt, mivel vasárnap elég hideg volt én meg kertipartin voltam...
2010. jún. 2. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!