Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit rendszertelen a menzesz...

Kicsit rendszertelen a menzeszem, de nagyon szeretnénk babát. Most fog elmúlni (még 1 nap). Mikor a legbiztosabb, hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
hogy számljam ki AZOKAT a napokat?
2007. nov. 26. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
www.ciklus.hu,bejegyzed a mensi idejèt a naptàrba,ès kimutatja h mikor lesz ovulàciòd..
2007. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én ugyanígy tág ciklusos vagyok, és nekem a ciklus.hu-n történt regisztráció segített. Ha már 3 hónap mensi-idejét beviszed, ad neked támpontot arra, hogy mikorra kell időzíteni, hol vannak azok a bizonyos napok. Próbáld meg!!
2007. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendszertelen menzesz esetén szerintem jobb a hőmérőzés. Nem tudom, mióta próbálkoztok, nekünk szintén rendszertelen menzesznél másodszorra összejött mindenféle számolgatás nélkül. Egyébként ciklus.hu
2007. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a ciklus.hu-n en is vagyok de nagyon rendszertelen a ciklusom es azt ott is leirjak h min 3 mensi amikor mar ad tampontot de nekem igy meg sokat tevedett ha legalabb 8at felvezetsz mar sokkal jobb az eredmeny.en 12-es 54 napos ciklusokkal rendelkezem es 12 van mar az oldalon felvezetve igy mar napra pontosan bejott.visszamenoleg is beirhatod ha emlekszel ra h mikor volt meg,en az altaluk jelzett ovus napokon teszttel is meggyozodtem rola,es bevallt.
2007. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! [link]

Nekünk bejött!

Nagyon rendszertelen volt a ciklusom.

Sok sikert!

18 hetes kismama

2007. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!