Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt után ma voltam...

Pozitiv teszt után ma voltam ultrahangon de a nödoki nem látott semmit ez normális?

Figyelt kérdés
ma megint teszteltem és az is pozitiv lett,normális hogy ultrahangon nem látszik semmi???utolsó menszeszem elsö napja 2010-04-30.lehet hogy még kicsi és azért nem látszodik????remélem nem méhen kivüli,mert a derekam fáj,és mintha megakarna jönni érzésem van....kérlek segitsetek...köszi
2010. máj. 31. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
ne aggodj,még csak 4 hetes vagy.6 hét után már látni fogja.
2010. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem is adott időpontot, csak mikor a 6 hetet betöltöttem, azt mondta, úgysem lát semmit, sőt még akkor is csak a petezsák látszott. A tüneteid is rendben vannak, nyugi!!!!!
2010. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,+nyugodtam......köszike:)
2010. máj. 31. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Bárcsak én is itt tartanék már!:)
2010. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam is csak a petezsákot látta 5 hetesen. Később rendelt vissza, akkor már tuti volt!

Nyugi, babázni fogsz!

11 hós csajszi anyukája

2010. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, hogy milyen minőségű a gépe.

Nekem 4+2-nél látták a petezsákot, aztán amikor baj volt (barnáztam) és be kellett menni egy kórházba 5+2-nél, az a gép meg nem mutatott semmit. (el is bizonytalanodtam)

Rá pár napra a saját dokimnál újra láttuk a petezsákot. Röhej,de sajnos ez van...

Ha meg szeretnél nyugodni, ne sajnálj egy kis pénzt magándokira. Nekik tuti jobb gépük van...

Ez a te döntésed persze:)

2010. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!