Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Este ha lefekszem a hasam...

Este ha lefekszem a hasam nagyon faj es nagyon rosszul alszom. Lehet ez amiatt hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy terhes vagyok e meg varnom kell a hetvegeig
2007. nov. 26. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezek önmagában még nem jelentik, hogy terhes vagy, viszont elképzelhető. Mióta terhes vagyok én is nagyon rosszul alszom + az elején esténként fájt a pocim...bár ezeken kívűl még sok más tünetem is van/volt (émelygés, mell feszülés, sírósság stb). Azért kell várnod 7végéig, mert akkor kell megjönnie? Ha igen akkor addig mindenképpen várj, mert addig semmi biztosat nem tudhatsz! Ha nem jön meg, akkor pár nap múlva csinálj tesztet! sok sikert!

üdv 12 hetes kismama!

2007. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de még várj, amíg késik.
2007. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!