Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kézzel való, illetve orális kielégítés történt, még szűz vagyok. Egy napja késik, a mellem érzékeny a nyomásra, egyéb tünetet nem tapasztalok. Ez a következő menstruáció előjele? Lehetek terhes? A válszokat előre is köszönöm!
2017. nov. 9. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Jesszusom. Gondterhes az lehetsz, az eszed miatt.

Se az ujjazás, se az orális szex nem eredményezett még gyereket. (nem, akkor sem leszel terhes, ha a párod keze olyan, miközben ujjaz, akkor sem, hogyha kívülről leszel olyan. Sőt, hogy a következő kérdésed ne az legyen, hogy anális szextől lehetsz-e terhes? megsúgom nem.)

Tájékozódj a témában, mielőtt neki látsz.

2017. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

(Ha téged nyaltak, akkor nyálgyereked lesz. Amúgy nem, attól sem leszel terhes)


Ahhoz, hogy teherbe ess a jó időben kell a jó helyen lenni. Nálad se jó idő nem volt (28 napos ciklusnál a 14.nap környékén, persze ez tankönyvi, nagyon kevés ember van, akinek így működik) a hely pedig egyértelmű. Ja és kérlek, védekezz.

2017. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem ha peteéréskor vagy együtt a pároddal, akkor sem 100% hogy elsőre teherbe esel, de ne kísértsd a sorsot, aki nem akar, és csak egyszer "balesetezik" na, annak általában pont bejön. (persze rengeteg kivétel van)
2017. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ha csak nem a nyelvéből vagy az ujjából löveli a spermát kizártnak tartom :)))))))))))))))))))))))))


Olvasgass egy kicsit még gyerekcsinálás témában ! :)))))

2017. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne probàlkozz a szexuàlis èlettel amig nem tanultad meg a Biologiai oldalát.Nemis értem mègis miből gondoltad hogy enyitől teherbe eshetsz?
2017. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az előváladékkal érintkeztem, azt olvastam abból is lehet gond...
2017. nov. 9. 10:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor max. a kezed,meg a szád lehetett előváladékos,nem?

Abból megint nem lehet gond.

2017. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint rosszul tettem fel a kérdést, kölcsönös volt a kielégítés..
2017. nov. 9. 10:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Az előváladéktól teherbe esni még akkor is kicsi esély van ha beteszi a péniszét a hüvelyedbe,akkor gondolhatod hogy a kezéről mennyire lehet kicsi,bár akkor sem értem,mert gondolom a péniszét te fogdostad és gondolom magadnak utána nem nyúltál fel?! 😕
2017. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tehát így még csak az előváladékkal sem érintkezett a hüvelyed.
2017. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!