Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után mennyi időre van...

Szülés után mennyi időre van szüksége a szervezetnek hogy készen álljon egy következő terhességre?

Figyelt kérdés
Sajnos halva született a kisbabánk a 30. héten és szeretnénk megpróbálni újból összehozni egy kisbabát, mennyi időt kell várnunk?
2017. nov. 4. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Egy évet javasolnak. Kérdés, hogy lelkileg elegendő e ennyi idő
2017. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

3-6 honap!

Mihamarabbi pozitiv tesztet kivanok!

2017. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vetélés után, második. Ez szülés volt.
2017. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

20 hónapos volt a nagy mikor újra teherbe estem, az én szervezetemnek korai volt :S

Pedig tényleg 1 évet mondanak

2017. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Fizikailag pár hónap elég, sokaknál nincs egy év a két gyerkőc között. Lelkileg viszont, amíg nem tudod elengedni ezt a babát, addig szerintem jobb, ha vártok.


Magunkból kiindulva, 30 hetesen már hónapok óta éreztük a mozgását, tudtuk a nevét és azon is szólítottuk, kész volt a szobája, csináltam neki tök sok mindent. És konkrétan neki, mert őt hívom egy bizonyos kisállat nevén, és csupa olyan cuccot készítettem neki... Szóval ha akkor lett volna bármi baj, biztosan nem tudnám feldolgozni, hogy ha össze is jön egy másik baba, akkor az már nem ő. Márpedig nem ő.


Nem tudom, mennyi idő lesz a gyász folyamata nektek, de amíg durván bennetek van a dolog és őt szeretnétek visszakapni, nem pedig egy másik kisbabát, addig szerintem okosabb várni.

2017. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 1 évet tudok. Ha császárral született az első gyermek, akkor meg orvosi vizsgálat kell, hogy a varratok helye hogy viselkedik majd..

Amúgy kevesebb mint 1 év van a húgom és én köztem (fogantatás), ráadásul velem császáros volt anyum. Régi varratos, kapcsos megoldással a végén. Nem lett gondja a második terhességgel.

2017. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Nekem császár után 4 hónappal azt mondta a doki, hogy jöhet a következő! Sima szülés után pláne! Volt sima szülésem is, de ott nem számított, mert több lett a korkülönbség!
2017. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami Veletek történt, sok erőt és rengeteg kitartást kívánok. Természetes úton szültem, nem volt szükség semmilyen orvosi beavatkozásra. Mondtam a dokinak a 6 hetes kontrollon, hogy nagyon hiányzik a terhesség, már bele is vágnék a következőbe, kérdezte: "és mi az akadály?". Ha lelkileg készen álltok rá, akkor elvileg 3 hónap után nekem azt mondták már lehetne is.
2017. nov. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a végét rosszul írtam, 1,5 hónap múlva már bele is lehet vágni.
2017. nov. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ezt az orvosodtól kellene megkérdezni.
2017. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!