Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem peteéréskor szeretkeztü...

Ha nem peteéréskor szeretkeztünk, hanem pár nappal előtte, akkor mennyi az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Ki volt úgy, hogy így esett teherbe, nem megfelelő időben, de mégis sikerült?
2007. nov. 25. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A spermiumok 3-4 napig is életképesek.Azt olvastam ,ha peteérés előtt 3 nappal szeretkezel akkor lány ,ha pont a peteérés napján akkor fiú gyermeked lesz.
2007. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a bent kószáló spermiumok bármikor összefuthatnak még a lefelé "guruló" petesejttel, és épp ezért van az, hogy a tüszőrepedés utáni szeretkezés is meghozhatja a sikert, mert a szétesőben lévő petesejtnek is vannak még megtermékenyíthető részei a "fiúcskák" számára.
2007. nov. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne kifele nézz, hanem befele. Sokkal eredményesebb. Koncentrálj a szerelemre, ha van (nélküle ugye minek gyermeket vállalni) és magadra. Élvezd az együttléteket, ne attól függően, hogy mikor van peteérésed. Amennyiben kimerültek vagytok, menjetek és pihenjetek, minden gondot hátrahagyva!!! Tuti siker. Én drukkolok!! Üdv
2007. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!