Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek az első terhessége...

Akinek az első terhessége nehéz volt, hogy viselte a másotokat?

Figyelt kérdés

Vészes terhességi hányassal kezdtem, aztán jött a vizesedés, magas vérnyomás, terhességi cukor... Kórházba nem kerültem, a szülés is simán ment, de eléggé megviselt az a 9 hónap. Most gondolkodunk a tesón, a "nagy" 14 hónapos. Félek, hogy ezt is nehézen viselem majd és akkor hogyan látom el a nagyot? Viszont folyton bennem van, hogy milyen jó lenne.

Nálatok ugyanolyan nehéz volt a második várandósság is?


2017. szept. 29. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első álom volt (10 hónap várakozás után), semmi de semmi bajom, tünetem, panaszom nem volt. Ezért is mertem 15 hónap után nekivágni a másodiknak, és azonnal össze is jött. Ez a terhesség viszont kegyetlen! Mindenféle rosszullét, nyavalya elővett az első perctől kezdve. Életem legpanaszosabb, legnehezebb 8 hónapján vagyok túl, de már számolom az órákat hátra.
2017. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 terhességem volt. Münd más volt és másként viseltem. A kérdés az van e segítséged ha megnt rosszul leszel segítsen a nagyot ellátni. Ha nincs akkor szerintem várnék még vele.
2017. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem az elso terhessegem nagyon szuper volt, most a masodiknal vegig hanytam a 16. hetig napi kb 5-6x.Szinte vegig fekudtem...ha nem lett volna segitsegem nem tudom hogy oldottam volna meg a lanyom ellatasat igaz o mar 3,5 eves.

Minden terhesseg mas erre ne alapozz.Lehet a kovetkezo babanal nem leszel rosszul de az is lehet, hogy ugyan olyan rosszul leszel.

Sok sikert:)

2017. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsővel nagyon jól viseltem.Nem tudom minek köszönhetem,de most a másodikkal mintha nem is lennék terhes.Nincs semmi rosszullét,semmi panasz.Remelem így is marad.
2017. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!