Az lennék?

Figyelt kérdés
oktober 21.jött meg és azota semmi,már nyolc napja késik,a hasam is furi,kemyény.a mellem érzékeny hozzá se lehet érni és kék csikok jelentek meg rajta,és néha szurkál meg megvan nyagyobbodva.ma pedig émelyegtem egy cseppet.folyásom az szintelen meg volt vagy kétszer mikor olyan halvány barna volt.meg mensi elött nekem sose szokott semmi előjele lenni mint pl.fáj a mellem stb,inkább az alhasam mikor megjön de most az sem.eddig mindig rendesen megjött.most néztem tesztet de negativ.szerintetek ez baba?örülnék neki
2007. nov. 24. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, minden jel arra mutat!! Várj még egy kicsit, csinálj még egy tesztet, és utána irány a doki!! Én drukkolok neked!!
2007. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

8 nap az már valami!

Lehet baba,a teszt tévedthet,az UH nem.

Irány a doktor!

Drukkolok!

Egy 8 hetes kismami

2007. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!