Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki hétvégére nem várja?...

Van aki hétvégére nem várja? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem megnőtt a mellem és fáj is egy picit, 5 percenként megyek pisilni, a szaglásom is kifinomultabb lett. Remélem baba van a dologban! :)
2010. máj. 25. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én vasárnapra nem várom. Eddig csak az a jelem van, hogy úgy fáj a cicim, mintha izomlázam lenne. Meg vasárnap este hányingerem volt. Tegnap csináltam egy tesztet, mert már nem bírtam ki, persze negatív lett... De ami jó jel, hogy hasfájdalmam sincs, mit amikor megakar jönni. Én is örülnék egy babónak...
2010. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szió. Én szombatra nem várom. Elég sürün elkap egy pilanatnyi szédülés, és sürün elkap egy erős hányinger. De nekem enyhén görcsöl a hasam alja. Sok sikert kivánok.
2010. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én szombatra nem várom. Én csak annyit vettem észre, hogy feszül a mellem. Bár az már lassan egy hete feszül és fáj. Nem tudom, mi lehet ez. Bizakodom.:))Neked milyen jelek vannak?
2010. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is csináltam ma egy tesztet, de persze negatív lett. Remélem azért, mert még korai. Amugy szombatra nem várom. Nektek szokott fájni mensi előtt a melletek? Mert nekem nem, de most fáj.
2010. máj. 25. 14:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok. Nekem sem fáj sosem a cicim, ezért ez most új "jel". Amúgy korán csináltuk még a tesztet, legkorábban szombaton mutathat majd valamit. Csak hát az ember lánya nem bírja ki addig:)
2010. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ne is mond! Olyan messze van még a szombat! :-) Azóta már a hasam is elkezdett fájni, mintha meg akarna jönni.
2010. máj. 25. 16:28
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

én vasárnapra nem várom, semmi érzésem nincs egyelőre. Remélem, hogy mindannyiunknak sikerülni fog!

Drukkolok!

E.

2010. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én szombatra nem várom és ma let egy igen halvány de szemmel látható pozitiv tesztem. De még nem merek semmit elkiabálni.
2010. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De jó Neked:))) Az már tuti hogy pozitív és baba van a pociban. Gratulálok:)))
2010. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Még sajnos igy semm merem biztosra venni annyit csalodtam már. Igaz még nem volt pozitiv soha a tesztem.
2010. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!