Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára várom a menszit, remélem...

Mára várom a menszit, remélem nem jön. A cicim 2 hete fáj. Szurkál a hasam alúl, és a folyásom nagyon kevés, tejes álagú, de nem mindig van, inkább száraz vagyok. Lehet hogy útban van a második babám?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha száraz vagy az inkább a közelgő mensire utal, mint babára. De vannak akiknél nem így van, már itt is írták páran. De szerintem holnap reggel tesztelj egyet. Annak már ki kell mutatnia, ha baba van a dologban.
2008. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szurkolok,hogy igy legyen,de a cici fàjàs kozèp idotol normàlis akkor is ha nincs baba.Mert az a peteèrèstol van ami tart egèsszen a mens.kezdetèig.

de ha màr annyira turelmetlen vagy szerintem màr ma csinàlhatsz egy tesztet!

sok sikert:)

2008. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 21-re (nem)várom a mensit,és nekem is szúrkál a hasam,sőt eddig tudtam hason aludni,most 2-3 napja ez sem megy,fájni kezd a méhem körül,és testápolószerű folyásom van,változómennyiségben,de van! Mondjuk nekem a cicim nem feszül,bár soha nem is feszült mensi előtt sem! Szerintem holnap reggel tesztelj,szorítok!:)
2008. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2.vàlaszolo!Irdd meg lègyszi ,hogy mi volt!De tènyleg!

Egyèbkènt amikor èn terhes voltam pont az volt a furav,hogy nem fàjt a cicim.Mivel nem tartotta vissza a folyadèkot a szervezetem.

Most màr tul vagyok a ciklus felèn ès nem fàj a cicim!Bizom benne ,hogy megint azèrt mert utban van a màsodik!

Szoval irj,hogy mi lett!

2008. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!