Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 21.ciklusnapon. 7.dpo. 28 naposak a ciklusaim. 23-24 volt pé-m akkot egyutt is voltunk a ferjemmel es elotte napokon is. Mellem nagyom faj egyre surubben faj a fejem minden delutan le kell fekudnom aludni minimum 2 orat mert allva el tudnek aludni. Mindjart megnon erzesem ma reggeltol van. Csinaljak tesztet? Vagy varjak meg? Szombatra nem varom!!
2017. júl. 30. 20:46
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha védekezés nélkül történt, simán megeshet. De biztosat csak a teszt mondhat jelenleg, nincs mit veszítened. Itt senki nem tud a méhedbe látni, sajnos vagy nem sajnos. 😐 Remélem úgy alakul majd a dolog ahogyan szeretnéd, legyen szép napod.😊
2017. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem vedekeztunk mivel szeretnenk mar nagyon kistesot. :) tesztel varjak.?
2017. júl. 30. 20:55
 3/9 anonim válasza:
100%
'Az átlagos tesztek a fogantatást követő 14. napon mutatják ki a terhességet, ez 28 napos ciklusnál az elmaradt menzesz 1. napja.'
2017. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
82%
Ha szeretnétek a babát, akkor logikusan minél hamarabb csinálj, jobb tudni mi a helyzet.
2017. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj,de mit vársz,hogy majd 8.Dpo reggelén biztos eredményt kapsz? Ha van is baba akkor kezdi a beágyazódást,ergo még nincs kimutatható Hcg hormon.Jövőhét szombat még rohadt messze van,légy türelmes!

Tudom könnyű mondani,de én is jövőhét végére (nem) várom,még is türelmes vagyok és nem kajtatom magamon a tüneteket. Nekem is hol jobban,hol kevésbbé fájnak a mellbimbóim,viszketnek,vizes-krémes folyásom van,+ én hőt mérek minden reggel,de nem élem magam bele semmibe és eszemben sem jut még hogy teszteljek.

Türelem,és drukkolok!

2017. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Fiamnal a 6.dpo n teszteltem eros +. Azt hitt fals eredmeny mensi elott egy hettel csinaltam Gabriellel megint egyet az meg meg erosebb volt. Tehat lehet kimutatna mar most. Csak ha meg sem nem akarok csalodni!!
2017. júl. 30. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Türelem. A teszt ráér szombat/ vasárnap reggel.

Ha most tesztelst, és negatív, csak hitegeted majd magad h csak azért mert korai volt...

Ha mos mégsem jött össze nagyobb lesz a cssalódás.

Várj még a teszttel

2017. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyermekemnél 9.dpo-n pozi volt a 10es tesztem.Most a 9.dpo-n semmi,10dpo-n jól látható pozitív a 10es netes teszten,ma van a 11.dpo és a DM-es expect teszt full pozitív.Az ovuteszt 11.napja volt pozitív.(Nekem így termelődik a hcg,nem mindenkinél van így,ezt tudni kell.)

Szóval igazából annyit tesztelsz,amennyit akarsz.Èn kísérletezős típus vagyok,ha nem is sikerül,legalább tudok róla.8-9.dpo-tól 10es teszttel lehet tesztelni,ha pontosan tudod az ovu napját.Ha biztosabbra akarsz menni,kb.a 12.dpo-t megvárod,vagy az elmaradást.😁

Nekem kb a 6-7.dpotól vannak erősebb derékfájásaim,görcseim,forrónak érzem a medencém,a többi szinte pms.Mostmár a mellem azért kicsit jobban érzem,de mostanában amúgy is igy volt.Remélem minden rendben lesz és velünk marad!:)

Kérdező kitartást és írd meg mi volt,akár priviben is!:)

2017. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vasarnap fogok tesztelni. Nemvarr utan egy nappal.:) utolso: mindenkepp irni fogok.
2017. júl. 31. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!