Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem fog megmaradni a baba?...

Nem fog megmaradni a baba? Volt már vkinek ilyen?

Figyelt kérdés
Nemvárt napján reggel este ugyanolyan pozitiv teszt, majd másnap reggel kicsit halványabb . Plussz ugyan aznap éjjel elmúlt a mellfájdalom és elkezdett görcsölni a hasam mint mikor megszokott jönni.
2017. júl. 28. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem mindig ugyanolyan a vizeletben a hcg koncentráció, illetve tesztek között is lehet különbség. Még azonos márkának belül is.

Az enyhe görcsölgetés normális lehet. Ha nincs vérzés ne aggódj. Egyébként kb úgysem lehet mit tenni azzal ha a baba nem akar megmaradni. (Kivéve persze mondjuk progi hiánykor, de az meg barnázgatással jár több napon keresztul)

Így annyit tudsz tenni, hogy nyugodt maradsz, pozitívan állsz hozzá, nem tesztelsz többet maximum még 1 mondjuk 2 nap múlva.

Hajrá :)

2017. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En csak a sajat tapasztalatomat irom le.

Elso gyermekemmel naprol napra erosebb tesztjeim lettek, mar a nemvart napjan egyforma 2 csikos tesztem volt.

Most halvany pozitiv tesztem volt es nagyon minimalisan erosodott csak. K8csit furcsa volt, de nem aggodtam. Gyomoreges, haspuffadas volt, mellfajdalom is. Aztan elkezdtem barnazni, de elmult. Gondoltam csak megeroltettem magam. Aztan 2 nap mulva ujra, de megint elmult. Aztan ujra es atment verzesbe....pedig akkor mar 2 hete kesett. Sajnos felszivodott es megindult a verzesem. En nem gorcsoltem. Viszont te nem barnazol, az jo. Varj 1-2 napot es csinalj ujra tesztet, lehet csak lassabban emelkedik a hcg. Ne aggodj, en csak az en tapasztalatomat irtam le. Sok sikert!

2017. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja es mikor mar 1 het utan nem erosodott a tesztem, akkor mar gyomoreges es puffadas sem volt. Mire elkezdtem verezni, mar mellfajdalom sem, de a teszt meg pozitiv volt...utolso voltam.
2017. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártam mint 2es. Csak nekem missed ab lett, nem szívódott fel.
2017. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet kémiai is sajnos... :\
2017. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Mi ujsag Kerdezo? Teszteltel azota? Remelem minden rendben!
2017. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen, teszteltem és erősödött a teszt. Sött a cicifájás és a puffadás is vissza tért :D volt már egy vetélésem, azért izgulok .
2017. júl. 30. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó, gratulálok és örülök, egyben irigykedem is.:) 2-es voltam.
2017. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ! Biztos neked is sikerülni fog hamarosan. Nekem az első vetélés utáni harmadik hónapban sikerült most .
2017. júl. 31. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!