Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés, jókor voltunk együtt?

Hőmérőzés, jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Hétfőn 36,66 volt és volt nyúlos nyákom,kedden erős szúrka és nagyon sok nyúlos tojcsis nyák hőm 36,69.szerdán hőm 36,7.ma 36,76.már száraz vagyok,nincs folyásom.Együtt voltunk vasárnap meg kedden.Sajnos máskor nem tudtunk együtt lenni.Szerintetek ebből még lehet baba??Ezt hőmérőzést sem tudom,hogy kell értelmezni,tehát nem tudom,hogy jó volt e az időzítés?
2010. máj. 21. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
vezesd föl ezt egy görbére. így nem lehet ebből mondani semmit.
2010. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha előtte is 36,5 és 36,6 lehetett az alaphőd (amit nem biztos, hogy mértél), akkor ez az egytized emelkedés a 36,66-ról 36,76-ra nem sokat jelent. A hőnek jó esetben először esni kell, aztán pedig legalább 3-5 tizedet emelkedni. Tudni kellene azt is, hány naposak a ciklusaid és ez hanyadik ciklusnapra esett. A leírt egytized emelkedés nem sokat jelent. A folyás állaga engem már átvert. Elég egy apró felfázás, vagy fertőzés, amit észre sem veszel, és máris más az állaga. Ettől megbízhatóbb a hőmérő és az ovuteszt szerintem.
2010. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!