Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Még ma vagy...

Mikor teszteljek? Még ma vagy inkább holnap reggel?

Figyelt kérdés
Utolsó mensim (2010) április 7-én volt ,akkor minden rendben volt. És ebben a hónapban nem jött meg 5-re vártam.Az elsö héten nem is gondoltam semmire mert rendszeresen szokott csuszni 1 hetet..20 hónapja szültem és még szoptatok is és 1szer már volt ilyen a szülés utánn néhány hónapja de akkor sem voltam terhes.. Nos mi csak megszakitással védekezünk a férjemmel ,tudom ez olykor elég is a terhességhez.. persze ha tehes vagyok akkor megtartanánk a babát :-)
2010. máj. 20. 16:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
:-) köszönöm a válaszokat , épp pisilni kell akkor meg is csinálom :-),jah amugy 2 tesztet vettem pont ezért ha nem eggyértelmü akkor megcsinálom reggel is.Irok amint kiderült !!
2010. máj. 20. 17:33
 12/17 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd! Aztán írd majd meg!
2010. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én már tűkön ülök az eredmény miatt, komolyan rohadt kíváncsi vagyok , 2 percenként nézem a kérdést :D
2010. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is folyamatosan frissítem az oldalt :D
2010. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kész a teszt : negativat mutatott 1 erös vörös vonal.

Nos akkor már csak arra lennék kiváncsi miért nem jött meg,de ezt majd kideriti az orvos..

Nem vagyok szomoru ,hogy nem vagyok terhes , mert alig várom a nyár végét amikor elkezdünk komolyan probálkozni :-)

További szép napot és még 1x köszi a válaszokat!!!

2010. máj. 20. 17:50
 16/17 anonim ***** válasza:
Köszi hogy leírtad, hát akkor sajnálom, de örülök, hogy nem vagy szomorú :) Sok sikert a próbálkozáshoz :)
2010. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát akkor sebaj, majd amikor már élesben megy, tuti sikerül :)

Egy kalappal!

2010. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!