Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemrég álltunk neki gyerekterv...

Nemrég álltunk neki gyerektervezésnek. Peteéréskor amikor tv nézés helyett mást csinálunk, az egyszeri vagy inkább kettő aktus a jobb?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ártok e másodszorra a már bejuttatott spermiumoknak a pénisz esetleges préselő mozgásával, vagy pont ez segítene tovább juttatni őket mégtöbb sperma kíséretében?
2017. júl. 2. 07:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Egy jó tanács. Peteérés idején érdemes 2 naponta együtt lenni, hogy frissek legyenek a spermák. Nem naponta többször.
2017. júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Préselő mozgás?


Inkább tévézzetek peteéréskor is.

2017. júl. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Semmi értelme csak azon az egy bizonyos napon együtt lenni mert vagy sikerül vagy nem,mert mi van ha előbb van ovud vagy épp később?! A termékeny időszak az ovu előtt pár nappal kezdődik érdemes onnantól 2 naponta együtt lenni a termékeny időd végéig. A két aktus közül is az elsőt látnám esélyesebbnek,mert második körben éretlenek a spermiumok. 2 nap kell az érésükhöz (ezt olvastam róla) ezért is mondják hogy 2-3 naponta pont elég együtt lenni(az együttlétek után meg a spermiumok 2-3 napig életkèpesek odabent).
2017. júl. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Mi lenne ha siman csak elvezned a szexet ?

Ezert megy tonkre a legtobb hazassag a gyerekvalalas korul mert a nok a szexet feladatkent fogjak fel a utodnemzesre


A szexet elvezni kell mert az nem egy feladat!

Ha kozben sikerul akkor az plusz orom !

Gobdold el mit erezhet a parod ha csak arra kell neked h terhes legyel ? Mennyire megalazo lehet ez szamara meg akkor is ha o is szeretne azt a gyereket.

2017. júl. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

És ha nincs a tévében semmi jó műsor, akkor szex sincs? :D

Kb. hóttmindegy, hányszor préselitek össze habtesteteket, ugyanannyi az esélye a terhességnek.

2017. júl. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
:) hat a preseles nem art az biztos. Sztem annyit csinaljatok amennyiszer nektek jol esik. Mi pl. egész biztosan tudom, h nem egyszer vtunk együtt, es azt is h meg csak nem is peteereskor hanem napokkal utana.. Szulinapoztunk :-)
2017. júl. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Preseles helyett inkabb nezzetek a tv-t!
2017. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
A nap kerdese a tied, ezt most kijelenthetem, igy a reggeli kavem mellett😂
2017. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes hozzászólásokat!


A többieknek meg csak annyit mondanék, hogy a ne TV-t nézzenek peteéréskor "vicces" kijelentés a nőgyógyász szájából hangzott el, amit természetesen a párommal együtt tizedmásodperc alatt megértettünk hogy miről szól. Ebből mertem idézni.


Elnézést hogy nem mindenkinek a tudatáig jutott el, hogy mit értek ezalatt, azoknak javaslom a kommentelést a hozzájuk értelmileg illő témákban.


Csak szeretném már a kezdetén maximalizálni az esélyeinket. Nem gondoltam, hogy ez ekkora probléma.


Köszönöm

2017. júl. 2. 08:55
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Te tuti egy troll vagy😂😁😀😊☺
2017. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!