Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát szeretnénk....

A párommal babát szeretnénk. Kb. egy héttel ezelőtt kellett volna megjönnie, mivel a ciklusaim pontosak kb. 21-24 nap között szokott megjönni. Mit lehet leolvasni a következő görbémről?

Figyelt kérdés

Beszúrom ide a görbémet hátha valaki tud segíteni:

[link]

Igaz mivel nem voltunk itthon így a ciklus első felében nem tudtam mérni, csak az első napokban, amit ide nem jegyeztem fel, de áltaélában 36,1-36,2 között mozgott.


2008. okt. 17. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Teszteltél már? Érzel vmit? Ha már egy hete késik, akár baba is lehet. Bár a hőd nem túl magas, bár elég alacsony az alsó határod is. Nekem, amikor terhes lettem, fent volt 36,8 körül, de az alsó határom is csak 36,4 volt. Tehát, ha arányosítunk, a különbségből gondolva lehet baba. A peteérést szerintem jó helyre tette a gép.

Szerintem tesztelj, sok sikert!

2008. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Kösy a választ. Csak annyit érzek, hogy amikorra lett volna az ideje, akkor csak enyhe szúrkálódásokat éreztem leginkább a bal oldalon.
2008. okt. 17. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj és megtudod! Ha baba van, akkor a kimutatja a teszt.
2008. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
No hát a görbéd alapján a 19. napon volt a pé-d. Ami jóval későbbi, mint ahogy máskor kell, hogy legyen. A függőleges vonal jelzi a pé-det. Mivel azok a napok hiányoznak itt, amikor egy 21-24 napos ciklusnál a pé-nek kéne lenni, azt mondom, az utazás esetleg kicsit megboríthatta a ciklusod, és kitolódott a pé-d. így pár nap múlva derül csak ki, mennyire volt sikeres a ciklus. Most elég lenn van a hőd az átlagnál, ha baba van a dologban valószínűleg felmegy még... Biztosat nehéz megmondani... drukkolok neked! Dory
2008. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Ma reggel teszteltem sajna nagy szomorúságomra negatívat. :((((( Nem tudom már mi tévő legyek.
2008. okt. 18. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!