Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ápr 10-én volt utoljara...

Ápr 10-én volt utoljara mensim, azota nem jött meg, két neg tesztem lett es két olyan halvany erdekes vékony csíku poziítvnak nem tudom, h mondhato -e. SZERINTETEK?

Figyelt kérdés
Voltam dokinal, uh -on semmit nem látott, hüvely uh on sem, megvizsgalt. Uh lelet, R. nagy uterus endom 16mmgarv nem láthatodouglasban min folyadek. Lehetek terhes? Mert ugy gondolom mar kellett volna latnia legalabb szikholyagot! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT
2010. máj. 19. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ápr. 10.-én jött meg utoljára, és ultrahangon tegnap egyértelműen és egyből látta a doki a petezsákot. Ha a tesztek is negatívak, akkor szerintem nem vagy sajnos terhes. Esetleg akkor lehetne ha a peteérésed később lett volna, mint a középidő, márpedig jóval később. Várj pár napot, tesztelj újra, és kiderül.
2010. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Volt két olyan teszt,amin kijött a masodik tesztcsík,de nem rögtön.
2010. máj. 19. 18:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Itt őrlődöm es nem értem,Márc 3-án volt meg azelőtt,mert volt egy kisműtétem:(Aztan ápr 10...
2010. máj. 19. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!