Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lombik nélkül is...

Szerintetek lombik nélkül is segíthet a fogamzásgátló? Teherbeesésben?

Figyelt kérdés

2017. jún. 16. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzás(t) GÁTLÓ...

---

Egyesek szerint a fogamzásgátló ABBAHAGYÁSAKOR több pete érik egyszerre, ezért nagyobb az esélye a terhességnek. De sok nőnek hónapokig helyre se áll a cilusa, meg se jön neki, nem hogy több pete érjen...


Előre nem látható, kire hogy hat, de ha neked nem jön a baba, szinte biztos, hogy a fog. gátló nem segít. Ráadásul legalább fél évig kellene szedned, mielőtt abbahagyod.


Szóval ha babát szeretnél, inkább járj a végére, miért nem sikerül.

2017. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Kérlek, olvasd vissza a kérdésed és próbáld meg megválaszolni!
2017. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A fogamzásGÁTLÓ nem segíti a teherbeesést, söt éppen ellenkezöleg.
2017. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

A fogamzásgátló semmi esetben nem segíti a teherbeesést - éppen ez ellen találták ki - nem véletlen a neve XD!


"Egyesek szerint a fogamzásgátló ABBAHAGYÁSAKOR több pete érik egyszerre"

Ez meg megint nem igaz, csak régen a nagy hormontartalmú szereknél fordulhatott elö, mert annyira megkavarta a hormonrendszert, hogy az abbahagyás után husszú hónapokig tartott, mire helyre állt a rendszer.

2017. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2es ha nem érted a kérdést minek válaszolsz?????????????????
2017. jún. 16. 22:27
 6/10 A kérdező kommentje:
Érdekes mert beültetés előtti hónapban használják az orvosok... Akkor csak lehet benne valami?
2017. jún. 16. 22:29
 7/10 A kérdező kommentje:
Aki félreértette: az abbahagyására céloztam!!!
2017. jún. 16. 22:30
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es, nekem ezt a dokim mondta (több pete), pedig elég új készítményt szedtem. De pont azért írtam, hogy egyesek szerint.
2017. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lombik előtt azért kapnak fog gátlót,hogy leállítsák a saját ciklus így ők irányítják az egész stimmt.De ez csak a hosszú protokollnál van.

Kivizsgálás nélkül nem is ajánlott a fog gátló.

Veszélyes is lehet pl pco estén .

Teljesen össze zavarhatja a ciklusodat.

Most neked lombik kell??

2017. jún. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. jún. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!