Ugye lehetséges?

Figyelt kérdés

A peteérésem napján és utána még két napig nem voltam együtt a férjemmel, de előtte és azóta is minden nap igen.

A mezim előtt még sosem fájt a mellem, most meg annyira fáj legalább 6 napja, hogy sírni tudnék. Más tünetem nincs, talán csak annyi, hogy nagyon hisztis lettem, mindig álmos vagyok, és rákattantam a Balaton szeletre. Az jöhetne minden mennyiségben. Mivel a hét végén kéne megjönnöm a türelmetlenségem miatt már csináltam tesztet, de negatív lett. Tudom, hogy menszi után biztosabb az eredmény, de ezek a tünetek lehetnek babára utaló jelek?

Segítsetek.


2007. nov. 22. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetnek, de a teszt valóban biztosabb, ha megvárod a kimaradt vérzést. A Balaton szelettel csak óvatosan, nehogy már most fölszedd az összes tartalék kilót!! :-))
2007. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Először is nem tudtam eldönteni, hogy te most akarsz babát, vagy nem. Ha akarsz, miért nem voltál együtt a peteérés napján is a pároddal, illetve utána, mert úgy sokkal biztosabb!? Ha meg nem akarsz, akkor ez nem a legbiztosabb módja a védekezésnek... Bármikor lehet peteérésed. Nem tudom honnan gondoltad, hogy pontosan azon a napon volt, de ne vedd 100%-ra.

Egyébként a mellfájás arra utal, hogy lehetsz terhes, nagy eséllyel, főleg ha máskor nem szokott. Egyetértve az előttem szólóval a Balaton szelettel vigyázz, illetve a nagy zabálással, mert nagyon rossz hatalmas súlytöbbletet cipelni a baba mellett. És igen, igazad van , meg kell várnod az aktuális menszid napját, hogy tesztelhess egy valódi eredményt! Sok sikert!

2007. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Még ne éld bele magad, nézd reálisan a dolgokat, mensi előtt jöhet rá az emberre nagy zabálás is és a mellfeszülés is gyakori mensi előtt. Az előző hozzászólónak üzenem, hogy nem lehet az életet egy naptárbeosztás alapján élni, főleg nem szexelni kötelező jelleggel parancsszóra, mert épp peteérés van. Csináljátok, amikor jól esik, szerintem az többet ér!
2007. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!